FBI nuo 2016 metų gyvūnų skriaudėjus priskirs žmogžudžių kategorijai

Paskelbta: lapkričio 25, 2015 20:16

a9e0d7fca9acf848d93e6211a3d74efc-300x216Federalinis tyrimų biuras paskelbė, kad gyvūnų skriaudėjai bus traukiami į baudžiamąją atsakomybę kaip „nusikaltę visuomenei“.  Šis pakeitimas reiškia, kad gyvūnų skriaudėjai už savo nusikaltimus patenka į „A grupę“ kurioje yra padegėjai ir žudikai.

Nauji pakeitimai buvo paskelbti šerifo Johno Thompsono, juos pasirašė Federalinių tyrimų biuro direktorius Jamesas Comey.

Daugiau jokie žiaurūs nusikaltimai prie gyvūnus nebus įtraukiami į „kitų nusikaltimų“ kategoriją vien tik tai todėl, kad aukos yra gyvūnai.

Kaip Federalinių tyrimų biuras stebi ir tiria įvairius nusikaltimus, dabar jie taip pat tirs ir žiauraus elgesio su gyvūnais nusikaltimus.

Organizacija HSUS drauge su šalininkais siekė šio pokyčios daugelį metų.

Remiantis Federalinių tyrimų biuro pranešimu, žiaurus elgesys su gyvūnais bus traktuojamas:

„Tyčinis, sąmoningas, nusikalstamas elgesys kuris žaloja arba nužudo gyvūną be jokios priežasties: kankinimas, žalojimas, apnuodijimas, apleidimas.

Privaloma pareiga rūpintis gyvūnu: suteikti pastogę, maitinti, girdyti, rūpintis kai gyvūnas sužeistas arba serga. Transportuoti gyvūną tik saugiomis sąlygomis, transportavimas kuris sukelia sužalojimą ar mirtį yra draudžiamas. Draudžiama gyvūnus leisti kovoti vieniems su kitais. Negalima naudoti mušti, žaloti gyvūnų ir taip sukelti jiems nereikalingą kančią ir skausmą.

Šios taisyklės netaikomos įrangai kuri naudojama gyvūnų šou ar sportiniais tikslais. Taip pat ji netaikoma kalbant apie medžioklę, žvejybą, gaudymą spąstais.