Teisingumo pavyzdys: katino skriaudikui bausmės maža nepasirodys

Paskelbta: vasario 6, 2014 19:03

Internete pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame vienas prancūzas žiauriai kankino katiną, įvykis neliko užmirštas. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip 24-erių Faridas Ghilas išmeta katiną į orą, o šis trenkiasi į betoninę sieną. Už tokį elgesį nusikaltėlis gaus bausmę, kurios maža nepasirodys. Jam gresia dvejų metų laisvės atėmimas bei 30 tūkst. eurų bauda.
Prancūzijos mieste Marselyje jaunuolis buvo sulaikytas sekmadienį. F.Ghilas tvirtino, kad katinui lūžo koja, tačiau jis liko gyvas.

katinas-oskaras-300x225

Kaip vėliau paaiškėjo, katiną, vardu Oscaras, nusikaltėlis mėtė į aukštį ir į tolį ne vieną kartą.

Policijai jaunuolis teigė, kad katiną kankino nepagalvojęs, apie sukeliamą skausmą ir žiaurias pasekmes. „Mes ėjome gatve, po kojomis pasimaišė katinas. Aš jį paėmiau ir nepagalvojęs mečiau į sieną“, – tikino iš Afrikos kilęs Prancūzijos pilietis F.Ghilas.

Tokiu žmogaus žiaurumu pasibaisėjo visi, šią istoriją išgirdę, žmonės. „Šis iškrypėlis ir sadistas šokiravo visą pasaulį“, – portalui „The Telegraph“ sakė prokuroras Emmanuelis Merlinas.

Gyvūnų gerovės organizacijos surinko 260 tūkst. parašų, kuriais peticiją pasirašę žmonės sutiko, kad katės skriaudikas būtų tinkamai nubaustas. Peticija su surinktais parašais nusiųsta Prancūzijos teisingumo ministrei Christiane Taubirai bei Vidaus reikalų ministrui Manueliui Vallsui. Už žiaurų elgesį su gyvūnu jam gresia 2 metų nelaisvė bei įsipareigojimas sumokėti 30 tūkst. eurų gyvūnų gerovės ir globos organizacijoms.

Šaltinis: lrytas.lt
Straipsnio nuoroda: čia.