Trys stebuklėliai ieško namų

Paskelbta: birželio 11, 2013 16:21

Nepaisant to, kad VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” užsiima švietimu, prevencija, žiauraus elgesio bylomis, pagalba prieglaudoms reklamos būdu ir su gyvūnų globa neturi nieko bendro, organizacijos globoje ir vėl maži katinėliai. Taip nuolat atsitinka tik dėl to, kad kažkas turi prisiimti atsakomybę už kitų žmonių žiaurų elgesį.

O taip, tikrai yra žmonių (jei juos taip galima vadinti), kurie tokius kleckus gali palikti prie traukinio bėgių per didžiulę audrą. Tačiau yra ir tokių kaip Jolanta, kuri šiuo tris stebuklėlius išgelbėjo. Taip jie atsidūrė mūsų organizacijoje ir dabar gyvena pas GGI savanorę Justę. Nors atrodo, kad tokie mažyčiai ir jau daug matę kačiukai turėtų būti baikštūs, priešingai – jie labai meilūs, vos prisilietus murkia, o kartais net ir liestis nereikia, labai nori glaustis prie žmogaus. Gal Jūsų gyvenime trūksta būtent šio džiaugsmo? J Kiekvieno kačiuko individualų aprašymą rasite žemiau. Susidomėję skambinkite Beatričei 8 616 03366 (iki birželio 22 d.) arba Justei 8 629 46350.

*PADOVANOTAS. Stebuklėlis Nr. 1: Juočkis. Pats drasiausias iš trijulės. Be galo smalsus: visur reikia dalyvauti, viską matyti ir girdėti. Užtenka į jį tik pažiūrėti, kad pradėtų murkti. Akys labai gražios išskirtinės migdolinės formos ~1,5 mėn. patinėlis. Pats valgo sausą maistuką. Sveikas.

Stebuklėlis Nr. 2: Vėžlė. Mes ją vadiname sanitare, nes ji taip mėgsta švarą, kad be sustojimo prausia savo abu broliukus. Labai juokingai šokinėja ant žolės. Ant šuns purškia pirmas 5 min., toliau jau jie draugai. ~1,5 mėn. patelė. Pati valgo sausą maistuką. Sveika.

 

Stebuklėlis Nr. 3: Rainius.  Atrodo paprastas rainas katinėlis, tačiau net patys nežinome, kuris mums iš jų gražiausias, nes tos didelės akys ir sidabrinis kailiukas iš karto pavergė mūsų širdis. Mažiau drasus už juodą patinėlį, labiau mėgsta prisiglausti po kaklu ir snausti. ~1,5 mėn. patinėlis. Pats valgo sausą maistuką. Sveikas.

ps Primename, kad iš savo patirties primygtinai siūlome gyvūnus auginti po du (katė vs katė, šuo vs šuo, katė vs šuo), kas papildomų probemų ir didelių išlaidų nekainuoja, tačiau gyvūnams ir jums patiems bus daug smagiau, nes dviejų gyvūnų gyvenimas kartu yra mažų mažiausias panašus į kasdienį teatrą!