Varšuvoje atidarytas pirmasis Lenkijoje ir visoje Europoje gyvybės langelis gyvūnams

Paskelbta: gruodžio 19, 2015 20:42

1-300x220„Jeigu šeimininkui jo šuo, katinas, vėžlys ar pelė pasirodė nebereikalingi – nebūtina jais atsikratyti brutaliu būdu. Vietoje to, kad vežti gyvūną į mišką ir pasmerkti mirčiai iš bado – galima jį atvežti į gyvybės langelį. Čia gyvūną apžiūrės specialistai, o po to jis iškeliaus į šiltus namus,“-pasakojo Tomas Justiniarskis iš „Gyvūnėlių Sergėtojų“.
Langelyje įrengtas specialus jutiklis, informuojantis budinčiuosius, kad jame yra gyvūnas. Tuomet šuo, katė ar bet koks kitas gyvūnas keliauja į vieną iš 90 „Gyvūnėlių Sergėtojų“ boksų. Gauna maisto, vandens ir veterinaro priežiūrą. Kai savanoriai ir veterinarai būna ištyrinėję, išgydę, apžiūrėję gyvūną ir nusprendžia, kad jis jau pasiruošęs rasti naujus šeimininkus – pradedami ieškoti nauji namai.

„Palikdamas gyvūnėlį langelyje šeimininkas dar duoda jam šansą gyventi. Jeigu pats jo nemyli, be abejonės atsiras šeima, kurioje kiekvienas gyvūną apdovanos pačia šilčiausia meile,“- užtikrino Tomas.

Šaltinis – http://dobrewiadomosci.net.pl/661-warszawa-okno-zycia-dla-zwierzat-pierwsze-w-europie-straz-ratuje-zwierzeta/