Vestukė Džibė ieško naujų namų

Paskelbta: gegužės 8, 2014 21:10

 

DSC_0087-1024x680

 

Dovanojamas 4 metukų Vakarų Škotijos baltasis terjeras, kalytė, vardu Džibė. Tik geriems ir atsakingiems žmonėms!

Trumpas aprašymas:
Šuniukas įsigytas iš žmonių gyvenančių Kaune, jos mama ir tėtis buvo su dokumentais, bet mums jų nereikėjo, tad pirkom be jų.

Charakteris: Kaip ir kiekvienas šuo turi + ir -, tad jos – yra: užsispyrus ( kai pakviesi gerai pagalvos ar ateiti pas Tave), labai saugo savo maistą, tik maitinantis žmogus gali prie jo prieiti, vakarais būna, kad užeina pyktumai, kai saugo maistą ir nieko prie jo neprileidžia, nemėgsta būti ant rankų. Na, o dabar + draugiška, loja tik tada kai reikia t.y. jei kas prie durų labai girgžda ir pan. nėra labai aktyvi, bet taip pat ir pažaisti mėgstanti. Galima vedžioti be pavadėlio niekada per toli nenubėga nuo šeimininko.

Moka komandas: sėdėti, gulėti, fu, Džibe negalima. Visada grįžus pasitiks. Pripratus miegoti lovoje prie kojų arba kokioje spintoje ar po kėde. Yra daug keliavus, tad moka ramiai elgtis mašinoje, troleibuse, autobuse, traukinyje taip pat nepykina važiuojant. Nesutaria su katėmis ir kitais šunimis (dažniausiai būna ir išimčių). Nemėgsta būti tampoma, tad su vaikais taip pat nesutartų. Šios veislės šunys dažnai turi problemų su skrandžiu,bet ji nėra labai išranki maistui tik dažniausiai nevalgo maisto, kuriame gausu maistinių dažų. Dažniausiai valgo sausą šunų ėdalą, karts nuo karto palepinu ir šlapiu, taip pat kartais duodamas ir žmonių maistas.

DSC_0503-1024x678 2013-06-09-23.57.16-1-1024x768