Mūsų veiklą palaiko

min_tadas„Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra savanoriškų organizacijų, kurios koncentruojasi į gyvūnų gerovės problemų sprendimą, kad yra savanorių, kurie neskaičiuodami valandų nuoširdžiai deda visas pastangas užkirsti kelią gyvūnų kančioms. Džiaugiuosi, kad ši organizacija vykdo švietimo programas gyvūnų gerovės klausimais, organizuoja visuomenines akcijas, kurių dėka atkreipiamas dėmesys į aktualias problemas.“ – Tadas Langaitis, seimo narys, įvairių nevyriausybinių organizacijų steigėjas, rėmėjas ir valdybų narys.

Tadas Langaitis

min_rūta

„Beatričė – jauna, iniciatyvi, savarankiška, turinti daug energijos, noro ir galimybių padėti beglobiams gyvūnams. Jos tikslas – savo autoriteto dėka viešinti problemas, susijusias su beglobiais gyvūnais, ieškoti būdų jas spręsti. Porą metų ji buvo viena svarbiausių LGGD Vilniaus skyriaus projektų koordinatorių ir strateguotojų. Atėjo laikas, kai savarankiška asmenybė nusprendė įgyvendinti savo vizijas, įkurdama „Gyvūnų gerovės iniciatyvas“ ir savo veiklą nukreipdama ne į pasekmes, o į priežastis. Tikimės, kad GGI prisidės prie beglobių gyvūnų skaičiaus mažinimo, o ji pati savo projektais rems „Gyvybės vagonėlių“ šunelius ir katinėlius. Linkime sėkmės ir gražaus bendradarbiavimo.“ – Rūta Rimšelienė, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus viena iš įkūrėjų.

Rūta Rimšelienė

min_vaidotas

Beatričę pirmąsyk pastebėjau Europos savanoriškos veiklos metams skirtoje LTV laidoje „Savanorių biuras“.  Kometa savanoriškų organizacijų padangę nušvietusi mergina kvietė žmones talkinti gyvūnus prižiūrinčiai organizacijai.

Kartais girdžiu sakant, kad savanoriška veikla skirta tiems, kam nepasisekė versle ar neužteko kantrybės valstybės tarnyboje. Beatričė yra gyvas to paneigimas. Karšta širdis, nesavanaudiškumas ir atjauta, kūrybinė energija ir veiklus efektyvumas, gebėjimas sutelkti būrius talkininkų ir išjudinti įsisenėjusių problemų sprendimą – visa tai apie Beatričę ir jos darbą vystant pagalbą gyvūnams.

Rūpestis beglobiais gyvūnais ilgai buvo savivaldybių sanitarinių tarnybų reikalas. Entuziastų dėka tūkstančiai kačių ir šunų gelbėjami nuo nehumaniško galo, juos išgydant, skiepijant ir surandant rūpestingus šeimininkus. Šių organizacijų dėka propaguojamas naujas požiūris į benamių gyvūnų populiacijos kontrolę ir priežiūrą. Pastaraisiais metais matyti ženklūs teigiami poslinkiai šioje srityje – ir jie vyksta dėka tokių, kaip Beatričė.

Žinoma, savanoriška veikla globojant gyvūnus yra viena „jauniausių“, čia dar daug neartų dirvonų ir galimybių diegiant inovacijas. Džiaugiuosi išgirdęs apie Beatričės naujas „Gyvūnų gerovės iniciatyvas“ ir esu tikras, jog matysime ją tarp ateities lyderių.

Nevyriausybinių organizacijų ekspertas, „Maisto bankas“ plėtros ir komunikacijos vadovas, Vaidotas Ilgius

Vaidotas Ilgius

Labai džiaugiuosi pažintimi su Beatriče, tai yra ir gerų idėjų, ir puikios atsakomybės žmogus. Džiaugiuosi, kad Beatričė turi gerų, nuoširdžių, altruizmo vedinų bendraminčių komandą ir mes visų jų dėka kartu per festivalius ir visus metus gyvūnų globai galime nuveikti daug gerų darbų :) “ – Vaida Venckutė, festivalių „Galapagai- Roko naktys“ ir „Bliuzo naktys“ organizacinės komandos narė.

Vaida Venckutė