12075 maisto porcijos prieglaudų gyvūnams

Paskelbta: vasario 3, 2019 23:27

12075 vnt. – toks įspūdingas maisto porcijų skaičius prieglaudų gyvūnams šiemet pasiekė mus su kiekvieno iš jūsų pagalba! :)
AČIŪ #MarsLietuva už tai, kad niekada nelieka abejingi gyvūnams, o per tris akcijos “Parodyk augintiniui eglutę” metus jie jau padovanojo 25000 maisto porcijų!!!

Jau šį savaitgalį paskutinė parama atsidurs likusiose prieglaudose, o mes, tuo tarpu, dalinamės akimirkomis :)
Nors parama buvo dalinama proporcingai pagal prieglaudų globojamų gyvūnų skaičių, mes džiaugiamės, kad jos ne konkuruoja, o padeda vienos kitoms, tai perleisdamos savo paramą tiems, kam pagalbos reikia labiau, tai padėdamos atsigabenti ar tiesiog draugiškai patardamos.
Galiausiai akcijos parama išsidalino taip:
Sos Gyvūnai 3400 vnt.
Felium Domus 2600 vnt. (dalinasi su Mažąja Beglobių Pastoge)
Klajūnas 2000 vnt.
Lesė 1400 vnt.
Beglobis 1350 vnt.
Naminukai 1150 vnt.
Šlapia nosytė 175 vnt.

Ačiū jums, kad trečius metus iš eilės aktyviai dalyvaujate akcijoje, atkeliaujate į renginį, fotografuojatės, “laikinate”, skleidžiate žinią ir padedate mums padėti prieglaudose besiglaudžiantiems keturkojams!

Ačiū komandai, kuri į šį renginį įdeda daug laiko ir širdies – tai yra neįkainojama <3 <3 <3 Elena Rutkauskaitė, Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė, Andrius Pliuskys, Austė Petkevičiūtė, Aušrine Stockute, Stela Bartusevičiūtė, Indrė Skirkevičienė, Milda Siemka, taip pat visai projekto neBrisius.lt komandai bei kitiems.