Ukrainos gyvūnai

Rusijai užpuolus Ukrainą, kasdien kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai.
Be paliovos stengiamės padėti kaip įmanoma daugiau  Ukrainos gyvūnų.
Štai ką mes nuveikėme ir veikiame kartu su Jumis per penkis karo mėnesius (2022 07 20 duomenimis)

  • Renkame finansinę paramą. Jus paaukojote 225 547  eurų Ukrainos prieglaudoms bei projekto vykdymui. Čia galite stebėti, kur naudojama Jūsų finansinė parama.
  • Renkame ir gabename į Ukrainą humanitarinę pagalbą. Virš 158 tonų – tiek maisto gyvūnams jau išvežėme ir paskirstėme Ukrainoje su turimų vietoje partnerių pagalba. Dėkojame Jums, kad nenustojate aukoti Ukrainos gyvūnams mūsų humanitarinės pagalbos taškuose.
  • Globėjų paieška ukrainiečiams. Mūsų organizacija prisidėjo prie 68 gyvūnų evakuacijos iš Ukrainos. Didžioji dalis yra laikinoje globoje. Mes intensyviai ieškome jiems pastovių namų. Nuslūgus euforijai tą padaryti darosi vis sunkiau, bet mes nenuleidžiame rankų ir tikime surasti jiems atsakingus šeimininkus Lietuvoje arba už jos ribų. Jei nuspręsite įsišuninti ar įsikatinti ukrainietį, mūsų savanorė Gabija lauks iš Jūsų žinutės: gabija@ggi.lt .
  • Už Jūsų paaukotus pinigus nupirkome ir pristatėme į Ukrainą 12 000 vienetų vakcinų nuo pasiutligės, kurias išdalino mūsų partneris USAVA (Ukrainos smulkiųjų gyvūnų veterinarų asociacija).
  • Gyvūnų sterilizacija. Viena iš karo pasekmių – auganti gatvėse beglobių kačių ir šunų populiacija. Daug jų atsirado gatvėje žuvus jų šeimininkams ar buvo tiesiog palikti bėgančių nuo karo ukrainiečių. Atsiradę gatvėse jie ne tik nemoka jose išgyventi, būna sudraskomi stipresnių, papuola po ratais ar sulaukėja, bet ir be saiko dauginasi, ko pasekoje jų populiacija didėja, o neapsikentę, pavargę nuo karo gyventojai juos tiesiog šaudo, nes savanoriai nespėja visų sužiūrėti. Siekdami padėti tvarkytis ukrainiečiams su šia problema Jūsų paukotus ir vis dar aukojamus pinigus, nukreipsime gyvūnų sterilizacijos projektų įgyvendinimui. Šiuo metu renkame koordinatorių komandą Ukrainoje, kurie bus atsakingi už projekto įgyvendinimą, ruošiame sutartis su veterinarijos klinikomis.
  • Pastoviai teikiame informaciją bei pagalbą atvykusiems  iš karo zonos su gyvūnais, teikiame maistą pabėgelių centrams, kurį jie išdalina atvykusiems su gyvūnais.

Ačiū Jums, kad darome gerus darbus kartu! Su Ukraina Do Peremogi!


FINANSINĖ PARAMA UKRAINOS GYVŪNAMS
HUMANITARINĖ PAGALBA UKRAINOS GYVŪNAMS
INFORMACIJA ATVYKUSIEMS / IНФОРМАЦIЯ ПРИБУВШИМ IЗ УКРАIНИ З ТВАРИНАМИ

PAGALBOS UKRAINOS GYVŪNAMS NAUJIENOS

GLOBĖJŲ PAIEŠKA GYVŪNAMS IŠ UKRAINOS


PARTNERIAI

RĖMĖJAI IR DRAUGAI