Gyvūnų gerovės diena

Gyvūnų gerovės dieną – šunų augintojai kviečiami sudalyvauti bėgimo su savo keturkojais lenktynėse

Rugpjūčio 19 d. 12:00–17:00 val. Vilniaus Vingio parke vyks „Gyvūnų gerovės diena“– gyvūnų mylėtojų festivalis, kuriame laukiamas kiekvienas, neabejingas gyvūnams. Šventė aktuali tiek gyvūnų augintojams, tiek planuojantiems įsigyti katiną, šunį, jūrų kiaulytę ar kitą namus akimirksniu jaukesniais paverčiantį gyvūnėlį.

Festivalio organizatoriai – nevyriausybinė organizacija VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) šventės dalyviams parengė turiningą programą. Dalyvių su loterijomis, konkursais, prizais lauks daugybė gyvūnais besirūpinančių įmonių ir organizacijų. Šventės dalyviai su gyvūnų specialistais galės pasikonsultuoti rūpimais klausimais, užmegzti kontaktus, o specialiai tam įrengtose palapinėse vyks diskusijos naminių gyvūnų auginimo klausimais.

Festivalį vainikuos jau tradicinėmis tapusios šunų augintojų bėgimo su savo keturkojais lenktynės, kurių dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais.

„Tokios lenktynės – tai tiek šuniuko savininkui, tiek ir pačiam gyvūnui smagi patirtis – savotiškas ištikimybės ir paklusnumo išbandymas. Juk tam, kad gyvūnas bėgtų kartu su savo šeimininku tikslo link – visų pirma turėtų būti stiprus abipusis ryšys, o tokios lenktynės kaip tik ir leidžia šį ryšį „pasimatuoti“ ir sustiprinti“ – lenktynėse dalyvauti ragina organizacijos GGI vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Pernai metais lenktynių dalyviai bėgo už Ukrainą, šiemet už gyvūnų gerovę – bėgimu kviečiama atkreipti dėmesį į beglobius gyvūnus, kurie savimi pasirūpinti negali ir kuriems labai reikalingos visų mūsų rankos ir širdys. Taigi, renginiu taip pat siekiama atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų problemą šalyje pagalvojant, ką kiekvienas iš mūsų galėtume padaryti, kad jų būtų mažiau.

Bėgimo su šunimi lenktynės vyks trijose kategorijose – atskirai varžysis maži, vidutiniai ir dideli šunys, kurie kartu su savo šeimininkais turės įveikti 25 metrų trasą. Dalyvių laukia atminimo dovanėlės, vertingi prizai, o lenktynes nugalėję šuns šeimininkas kartu su savo augintiniu bus paskelbti kitų metų lenktynių ambasadoriais.

Registruotis gali visi norintys išbandyti savo ir augintinio tarpusavio ryšio stiprumą ir kojų miklumą. Kaip teigia šventės organizatoriai – specialaus pasirengimo nereikia, tačiau būtina susipažinti su taisyklėmis, kurių organizatoriai, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, prašys laikytis visų lenktynių metu.

Lenktynių taisyklės ir registracijos forma skelbiama internete: https://bit.ly/Registracija-Sunu-Lenktynes

Anot GGI vadovės Beatričės Vaitiekūnaitės, šių metų „Gyvūnų gerovės dienos“ šventė – tiek dėl bėgimo su šunimi lenktynių, tiek ir dėl pačios renginio koncepcijos – ypatinga, todėl organizatoriai kviečia nepraleisti progos joje sudalyvauti: „Jau ne vienerius metus Vingio parke rengėme GGI gimtadienio šventę, kuri buvo skirta daugiau pristatyti mūsų partnerius, rėmėjus, draugus, atstovaujančius gyvūnų gerovę. Turime ambiciją šiais metais šventę maksimaliai atverti visuomenei, kad visi turėtų progą susitikti vienoje vietoje ir tame smagiame šurmulyje susipažinti, pasidalinti patirtimi, pasikonsultuoti. Tad šiemet šventės lankytojų su savo stendais lauks kaip niekad daug įmonių ir organizacijų, jų įsteigtų prizų, nemokamų konsultacijų, produktų mėginių, paskaitų, pramogų“.

GYVŪNŲ GEROVĖS DIENOS PROGRAMATrukmė
12:00Renginio atidarymas
Konsultacijos su įvairiais specialistais apie gyvūnų priežiūrą, prizai, dovanos, loterija, vaikų erdvėVisą renginį
Paskaitų palapinė
12:10Kačių išleidimo į lauką pasivaikščioti grėsmės
(Gyvūnų auklė į namus Aliona Krištopaitienė)
40 min + 10 min pertrauka
13:00Viskas, ką reikia žinoti apie “griežtus” antkaklius (LSMU Kinologijos centro atstovai Ugnė Nedzinskaitė ir Mindaugas Sėjūnas bei “Šuniukų fėja” Skaistė Svidraitė)45 min + 5 min pertrauka
13:50Ar esi pasirengęs būti atsakingu šeimininku? (Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Mockevičienė)20 min + 5 min pertrauka
14:15K9 Detektor Lietuva. Kas tai? (Kinologas Rolandas Eidininkas)40 min + 5 min pertrauka
15:00Šunų lenktynės „Bėk už beglobius gyvūnus!”1 val + 15 min pertrauka
16:15Lenktynių nugalėtojų apdovanojimai30 min
16:45Vaišinsimės kavinės „Chaika” skanumynais
17:00Renginio pabaiga

Informacija apie šventę skelbiama GGI interneto svetainėje https://ggi.lt/gyvunu-geroves-diena/ ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/events/968771230926305/

Laukiame Jūsų su augintiniais 🙂

INFORMACIJA ĮMONĖMS

Kviečiame Jus ar Jūsų įmonę dalyvauti renginyje ir pristatyti savo paslaugas, prekes renginio lankytojams šiose srityse:
📍Maitinimas (maistas, dubenėliai, girdyklos ir pan.)
📍Žaislai ir kitos prekės (guoliai, gultai, žaislai, transportavimo priemonės, prekės kelionėms ir pan.)
📍Drabužiai ir aksesuarai (drabužiai, pavadėliai, antkakliai ir pan.)
📍Higienos prekės (švaros priemonės, kailio, ausų, nagų priežiūros prekės ir pan.)
📍Veterinarijos klinikos (gydymas, kailio, nagų priežiūra ir kt.)
📍Sportas gyvūnams (sporto klubai, agility, kt.)
📍Lietuvos gamintojai (gaminate prekes gyvūnams)
📍Paslaugos: gyvūnų maudymo savitarna, SPA, kirpyklos, reabilitacija, hidroterapija, kaniterapija, viešbučiai, dresuotojai ir pan.
📍Mokymai, paskaitos.
📍Pasiūlykite, jei turite mūsų nepaminėtų sričių paslaugų ar prekių.

Kad Jūsų dalyvavimas būtų naudingas Jums ir įdomus lankytojams reikėtų:
📍 viso renginio metu vykdyti aktyvią, įdomią ir gyvūnų šeimininkams naudingą veiklą, t.y. pastovėti su skrajutėmis netinka, galima rengti loterijas, vykdyti testus, organizuoti mokymus, suteikti nemokamas paslaugas ar konsultacijas. Kitaip tariant, tapkite kūrybingais, kad renginio dalyviai Jus įsimintų ir taptų Jūsų lojaliais klientais;
📍 turėti savo palapinę su kita reikalinga įranga, būti įsirengus 11:30 ir vykdyti veiklą iki renginio pabaigos;
📍 įsteigti prizų pagal savo galimybes lenktynėms su šunimis ir/ar pagrindinei renginio loterijai; 
📍 dalies iš jūsų susitarimo būdu prašysime dalyvauti edukacinėje arba pramoginėje programose.

Kviečiame teikti paraiškas iki liepos 19 d. 

Norintys dalyvauti rašykite beatrice@ggi.lt su sekančia informacija:

📍kokia įmonė nori dalyvauti (iš karto atsiųskite ir logotipą);
📍kokią veiklą vykdys renginio metu;
📍kokių išmatavimų palapinę turi;
📍ar renginio metu reikalinga elektra;
📍 kokius prizus renginio veikloms galėtų įsteigti. 

* Jei dalies atsakymų dar nežinote, vis tiek rašykite, o juos išsiaiškinsime eigoje 🙂

Kokia nauda Jums ar Jūsų atstovaujamam prekės ženklui:

❗️Nauji klientai.
❗️Būsite arčiau tikslinės bendruomenės, žinosite kuo ji gyvena, ko jai reikia.
❗️Reputacija – dalyvavimas festivalyje rodo, kad įmonė rūpinasi gyvūnų gerove ir remia gyvūnų teisių apsaugą, kas neabejotinai padidins klientų pasitikėjimą. 
❗️Prisidėsite prie gyvūnų gerovės vystymo.
❗️Pristatysime Jus savo socialinės medijos kanaluose (Facebook, Instagram, Linkedin), internetinėje svetainėje, naujienlaiškyje, pranešimuose spaudai, renginio nuotraukose, video medžiagoje. Turime nemažą lojalių sekėjų būrį.

Susipažinkite su raėjusių metų renginio akimirkomis: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5363854743708201&type=3 bei atgarsiais viešojoje erdvėje: https://www.lrytas.lt/augintinis/pamatyk/2022/08/23/news/vilniuje-nuaidejo-gyvunu-myletoju-svente-surinkti-pinigai-skirti-ukrainai-nupirkti-dronu-kamikadziu-24322702

Informaciniai renginio partneriai:

Renginio dalyviai:

Pašarų atstovas „Royal Canin“ taip pat prisidės prie GGI organizuojamos Gyvūnų gerovės dienos! Šiemet „Royal Canin” kvies į savo palapinę pasikonsultuoti apie gyvūnų mitybą ir pašarus bei dalyvauti aktyviuose edukaciniuose žaidimuose: „Pažink šunų veisles“, „Sudėliok dėlionę“. Royal Canin tiki, kad mokytis galima linksmai, todėl žada daug gerų emocijų, juoko, žinių ir prizų!!!

MiniVet veterinarijos klinika tinklas Vilniuje teikia plataus spektro veterinarines konsultacijas ir paslaugas. Padaliniuose Lazdynėliuose ir Pilaitėje galite kreiptis profilaktikos, diagnostikos ir chirurginių procedūrų klausimais. MiniVet komanda lauks Jūsų rugpjūčio 19 dieną „Gyvūnų
gerovės diena“ renginyje. Veterinarijos gydytojai teiks nemokamas konsultacijas profilaktikos, priežiūros ir mitybos klausimais, įvertins augintinių dantų, ausų, akių, kvėpavimo ir širdies sistemų būklę, atliks nemokamus nagų kirpimus, patikrins ir, esant reikalui, atnaujins Jūsų gyvūno mikroschemos duomenis. Taip pat, viso renginio metu MiniVet palapinėje galėsite dalyvauti nemokamose loterijose ir laimėti gausius prizus Jūsų augintiniams!

Antkakliai Šiaurė – tai rankų darbo, tvirti, ryškūs ir išskirtiniai vedžiojimo aksesuarai mylimiausiems augintiniams. Kad net ir kasdienis pasivaikščiojimas taptų spalvingiausiu jūsų nuotykiu drauge!
Šių dalyvių palapinėje lankytojams bus patarta įvairiais su vedžiojimo aksesuarais susijusiais klausimais – kokį antkaklį pasirinkti, kas yra martingale, kuo skiriasi hexa ir biotano pavadėliai (bus galima ir pačiupinėti!), kam reikalingas multifunkcinis pavadėlis ir ką besugalvosit. Šiaurės komanda išmatuos augintinį, kad kitą kartą renkantis nereiktų spėlioti, ar dydis tikrai tiks. Taip pat, bus vykdoma mini loterija, kurios metu galėsite laimėti pakabuką augintiniui ar nuolaidą jų produkcijai.

Katė yra šeimos narys. Tai yra pagrindas visos Superkatės – dar vieno renginio dalyvio. Pirmąją
draskyklę pagamino savo rastinukei dar neatsimerkusiai Murksei pries 13 metų. Dabar Superkatė yra parduotuvė katėms su tikslu patenkinti visus kačių ir jų šeimininkų socio-emocinius poreikius. Gamina
draskykles, turi maisto, kraiko, įvarių gertuvių, šertuvių, gps sekiklių, žaislų. Superkatė visada buvo ir bus katėms ir dėl kačių.
Per „Gyvūnų gerovės dieną“ savo palapinėje Superkatė vykdys 3 veiklas:

 1. Pasakos apie tai, kur turi būti drąskyklė, kokio dydžio ir kodėl jį turi būti. Atveši didelių draskyklių ir ergonominių.
 2. Duos užduotį sudėti ant buto plano indelius, vandenį, draskyklę, tualetą bei pakomentuos, koks yra teisingas atsakymas bei atiduos žmonėms jų išpręstą lapą.
 3. Atsiuntę katės nuotrauką ir pasirašę naujienlaškiui dalyvaus loterijoje laimėti kraiko katei pusei metų. Taip pat pasakos, kiek baltymų, angliavandelių, riebalų ir kalorijų turi per dieną gauti katė, kodėl turi būti švarus vanduo ir kaip paskatinti gerti daugiau. Kam aktuau, pasidalins asmenine patirtimi, kaip gydyti fipą bei fibrosarkomą.

Vivid Vilnius – ekskursijų po Vilnių organizatorius. Jie sako: „Esame įsitikinę, kad ekskursija – puikus
aktyvaus ir turiningo laisvalaikio derinys! Šiuo metu siūlome daugiau nei 20 skirtingų maršrutų po Vilnių,
vienas iš jų – unikali ekskursija šunų mylėtojams “Šuniškų pėdelių keliais”, kurioje ne tik kviečiama
dalyvauti kartu su keturkoju draugu, bet ir sužinoti daugybę įdomybių apie šunų istoriją bei šunis
Vilniuje!“

Remis3D – prototipavimo, modeliavimo ir 3 spausdinimo galimybių pritaikymas nuo…iki. Viena iš idėjų,
kurią Remis3D įkūrėjas Remigijus įgyvendino savo mopsės Bellos kasdienybei palengvinti – 3D
spausdintas pasvirasis laikiklis šuns dubenėliui, kuris gali būti pilnai individualizuotas (t.y. pagamintas
tiksliai pagal Jūsų šuns poreikius) ir personalizuotas (turėti Jums patinkančius užrašus, pvz. šuns vardą).
Modeliavimas ir 3D spausdinimas gali prisidėti prie Jūsų šuns gerovės!

Boop yra mobilioji augintinių priežiūros programėlė, kurioje galite lengvai rasti patikimus žmones aplink jus, pasiruošusius pasirūpinti jūsų augintiniais, arba patys galite tapti augintinių prižiūrėtojais. Drįstume sakyti, kad Boop programėlė yra mieliausia vieta internete, nes ten rasite šimtus auginintinių ieškančių priežiūros nuotraukų!
Boop nariai teikia augintinių nakvynės, dienos priežiūros, vedžiojimo, dresūros, spa ir kitas paslaugas. Taip pat, programėlėje paprastai ir greitai galite pasikonsultuoti su veterinarais, įsigyti profilaktinius veterinarijos planus ar augintinio draudimą.
Startuolis gimė Lietuvoje, įkvėptas meilės augintiniams, vedamas vizijos padėti ir pasirūpinti mūsų mažaisiais draugais, kai tik jiems to reikia. Šiuo metu džiaugiamės 20 000+ mylinčių narių visoje Lietuvoje ir stebime kaip sparčiai plečiasi Boop’erių gretos!
Gyūnų gerovės dieną Boop jums:
– Padarys rožinę ir linksmą fotosesiją su augintiniu;
– Kvies vietoje tapti augintinių aukle ir gauti Boop sertifikatą;
– Augintiniams padės išsirinkti geriausią lazdelę visame mieste iš lazdelių
bibliotekos.
Šeimininkai kažkur išvyksta? Suorganizuok geriausias atostogas augintiniui su Boop!

„Gyvūnų gerovės dienoje“ dalyvaus ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Aplankykite jų palapinę, konsultuokitės bei žaiskite viktorinas su prizais. Taip pat, maisto ir veterinarijos tarnybos gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Mockevičienė ves paskaitą „Ar
esi pasirengęs būti atsakingu šeimininku?“ Paskaitos laikas 13:50.

PetCity klinikų tinklas Vilniuje ir Klaipėdoje „Gyvūnų Gerovės Dienos“ metu augintinių šeimininkus su keturkojais kviečia aplankyti PetCity palapinę. Viso renginio metu jūsų lauks veterinarijos gydytojų komanda, kurie:

 • Nemokamai konsultuos augintinių šeimininkus gyvūnų priežiūros ir sveikatos klausimais.
 • Atliks nemokamą profilaktinę apžiūrą, įvertinant bendrąją augintinio sveikatos būklę.
 • Gydytojai padės šeimininkams išmokti patiems taisyklingai nukirpti augintinio nagus.
 • Gydytoja traumatologė-ortopedė nemokamai konsultuos šeimininkus potrauminio gydymo ir ortopedinės pagalbos klausimais.
 • Gydytoja dermatologė nemokamai vertins augintinio kailio ir odos būklę, konsultuos mitybos klausimais.
  Šventės metu taip pat turėsite galimybę sužinoti savo augintinio svorį bei sukti laimės ratą be pralaimėjimo.
  Plačiau apie PetCity: www.petcity.lt

„Žmonės saugo, kai myli. O myli- kai pažįsta.“
Leiskitės į gamtos ir gyvūnų pažinimą kartu su Festivaliu gyvūnų gerovei – Spaudžiam leteną: socialiniai žygiai, edukaciniai projektai vaikams ir šeimoms – gamtos ir gyvūnų gerovės pažinimui.
„Gyvūnų gerovės dienos“ renginyje ieškokite jų palapinės, kurioje bus įrengta vaikų užimtumo erdvė!

“Hanso mama daro” ir “The Moonkid” puošia keturkojus medvilninėmis rankų darbo bandanomis ir unikaliomis nertomis varlytėmis.

Jų palapinėje renginio svečiai galės sudalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas bus arba varlytė, arba bandana, o kiti laimingieji galės pasidžiaugti ištraukę nuolaidą savo krepšeliui. Taip pat, renginio metu bus galimybė įsigyti sau patinkančių ir augintiniui tinkančių prekių. 

Renginio metu sutiksite ir mūsų draugus Dogs of Vilnius – iniciatyva fotografuoja Vilniuje sutiktus šuniukus ir pasakoja jų istorijas bei tiki, kad ALL DOGS ARE COOL.
Jų palapinėje rasite ryškią fotosienelę ir profesionalų fotografą, visi norintys galės ateiti pasidaryti nemokamai nuotrauką, kurią vėliau galės atrasti socialinių tinklų erdvėje bei galėsite įsigyti jų kurtų rūbų, skirtų šunų šeimininkams.
Taip pat, lenktynių metu bus renkamas “Dogs of Vilnius šuo”, o laimėtojo laukia prizas – maikutė ir daugkartinis pirkinių maišelis šeimininkui bei madinga skaralė šuniui, deranti prie šeimininko, tad skubėkite registruotis į 25 metrų bėgimą su savo šuniu: https://bit.ly/Registracija-Sunu-Lenktynes

Vet1 – didžiausias veterinarinių vaistinių tinklas, šiuo metu turintis daugiau nei 70 vaistinių visoje Lietuvoje ir toliau sparčiai plečiantis savo veiklą. Šių veterinarijos vaistinių asortimente rasite itin aukštos kokybės pašarus, maisto papildus, veterinarinius vaistus bei kitas priežiūros priemones augintiniams ir kitą produkciją, skirtą žemės ūkio gyvūnams. Veterinarijos vaistinėje Vet1 rasite ne tik augintiniams reikiamų priežiūros priemonių, bet ir kvalifikuotą veterinarijos specialistą, kuris suteiks išsamią konsultaciją Jums rūpimais klausimais.
Vet1 palapinėje „Gyvūnų gerovės dienos“ metu augintinių šeimininkai bus konsultuojami tinkamos mitybos klausimais bei žais žaidimą “Ar tai galima valgyti?” Žaidimo metu, svečiai turės atspėti, ar pavaizduotą maistą galima valgyti gyvūnui, ar ne, o teisingai atsakę gaus dovanų. Taip pat, VET1 palapinėje rasite ir klinikos atstovą, kuris galės pakonsultuoti gyvūnų sveikatos klausimais.

PET24 – tai gyvūnų mylėtojų ir entuziastų komanda, visuomet pasiruošusi padėti išsirinkti tinkamiausią maistą, žaislą ar skanėstus bei kitas priežiūros priemones mylimam augintiniui. Mes skiriame ypatingą dėmesį savo asortimentui, todėl čia rasite tik aukščiausios kokybės, pasaulyje gerai žinomus ir vertinamus produktus: Acana, Belcando, Leonardo, Orijen, Royal Canin, Hill‘s, Josera, Brit, Miamor, Gimcat, Canagan, Versele-Laga, Ficcaro, Kong, Nylabone, Flexi, Cat‘s Best, Tropiclean, Gimborn ir kt.
Pet24 palapinėje svečiai turės galimybę sukti laimės ratą ir laimėti prizus.

Už Šaržai.lt slypi Gintaras Jocius, kuris piešia šaržus tiek iš nuotraukų, tiek renginiuose. „Gyvūnų gerovės dienoje“ galėsite nusipiešti savo ar augintinio ar jūsų kartu šaržą atminimui (paslauga mokama), na, o GGI-Gyvūnų gerovės iniciatyvos paskyroje sekite informaciją, nes artimiausiu metu paskelbsime konkursą, kurio metu galėsite laimėti šaržą pas Gintarą.
Daugiau informacijos: www.sarzai.lt

UAB „Mars Lietuva“ – tai privačios, tarptautinės, šeimos valdomos bendrovės „Mars, Incorporated“ įmonė Lietuvoje. Įmonės pagrindinis tikslas kurti geresnę aplinką gyvūnams ir tai, remdamiesi juos vienijančiais Penkiais Mars principais, daro jau 30 metų.
„Gyvūnų gerovės dienos“ metu Mars palapinėje vyks:
– Pamokėlės mažiesiems gyvūnų augintojams apie atsakingą šeimininkystę;
– Interaktyvios viktorinos Kahoot apie gyvūnus augintinius.

Geri namai – tai šunų priežiūros centras-viešbutis, kuris talpina daug skirtingų erdvių, funkcijų bei veiklų.Čia klientai savo augintinius atveda apsikirpti, pasportuoti, paplaukioti, reabilituotis, taip pat palieka savo šunis dienos centro arba viešbučio paslaugoms. Į pastarąsias įmonė žiūri labai atsakingai, rūpinasi, kad laikas, praleistas pas juos, būtų kuo turiningesnis ir komfortiškesnis. Taip pat, dažnai turi šunų iš prieglaudų, laikinai apsistojusių gydymosi bei reabilitacijos tikslais.
Renginio metu užsukę į Gerų namų palapinę galėsite plačiau susipažinti su jų veikla, o Jūsų keturkojai draugai pažaisti uostymo žaidimus.

DR. VET – tai didžiausias, ilgametę patirtį turinčius gydytojus vienijantis veterinarijos klinikų tinklas Lietuvoje. Nuo ligų diagnostikos iki sudėtingiausių operacijų – visai tai rasite DR. VET klinikose, o visą parą dirbančioje DR. VET Lazdynų gyvūnų ligoninėje veikia keturkojų draugų gyvybes gelbstintis kraujo bankas, kuriame donorais gali būti ne tik šunys, bet ir katės.
Viso renginio metu DR. VET palapinėje galėsite nemokamai gauti šias paslaugas:
*Kraujospūdžio matavimas
*Dantų būklės įvertinimas
*Nagų kirpimas, ausų valymas
*Atsakymai į rūpimus klausimus
*Registracija vizitams ir kitoms paslaugoms.

Hidroterapijos centras “Rubis” – tai pirmasis hidroterapijos centras smulkiems gyvūnams Lietuvoje. Paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai. Renginio metu šioje palapinėje bus atliekami nemokami mini masažai šunims bei konsultacijos su hidroterapijos ir reabilitacijos specialistais.

Dar vienas renginio dalyvis – Quattro (AB Kauno grūdai). Sausas super premium pašaras šunims ir katėms, o produktas unikalus tuo, kad kiekviena granulė yra padengta šaltyje džiovinta natūralia mėsa, kas suteikia gerą skonį ir kvapą.
Renginio metu Quattro palapinėje galėsite nemokamai konsultuotis gyvūnų mitybos klausimais, gauti maisto mėginių, sukti laimės ratą ir laimėti prizų, išbandyti, išbandyti kliūtis šunims pašokinėti ir palandžioti bei fotografuotis prie smagios fotosienos. Tiek pramogų – tikrai verta aplankyti Quattro palapinę!
Daugiau informacijos www.quattropet.lt.

JOSERA – super-premium ėdalas augintiniams, sukurtas ir pagamintas su aistra.
Štai ką Josera sako apie save: “Mums JOSERA reiškia aistrą mūsų šunims ir katėms, aukščiausiai vokiškai kokybei ir tvarumo sprendimams. Kurdami ir gamindami aukščiausios klasės ėdalą naminiams gyvūnams, mūsų specialistai remiasi daugiau nei 80 metų sukaupta patirtimi bei kompetencija. Ištobulinti receptai, aukštos kokybės sudedamosios dalys, moderni bei klimatui neutrali gamyba ir nuolatinė kokybės kontrolė, vykdoma Josera laboratorijoje, garantuoja aukščiausio lygio ėdamumą ir skonį. Josera – tai augintinių ėdalas su aistra.”
Renginio metu Josera palapinėje galėsite pasikonsultuoti šunų ir kačių mitybos klausimais, gauti maisto mėginukų, o taip pat jūsų lauks lauks šuniukas Sepaliukas su laimės ratu ir dovanomis! Lankytojai bus kviečiami fotografuotis su Sapaliuku, dalintis nuotraukomis soc. tinkluose su JoseraLietuva ir GGI tagais. Šie lankytojai galės dalyvauti Laimės rato žaidime be pralaimėjimo: įvairios Josera dovanos nuo smulkių suvenyrų iki vertingų dovanų!

Kinologas Rolandas Eidininkas papasakos apie šunų uoslės svarbą ir kaip ją lavinti bei apie tai, kas yra „K-9 Detector Lietuva“

Šuniukų Fėja Skaistė Svidraitė kartu su LSMU Kinologijos centro atstovu Mindaugu Sėjūnu analizuos „griežtų“ antkaklių naudojimo problematiką.