6 lankytinos vietos šunų entuziastams pasaulyje

Paskelbta: 26 birželio, 2017 8:25

Apkabinimas iš atbėgančio labradoro retriverio turėt būti kiekvieno žmogaus laimingų dalykų sąrašo viršūnėje – net jeigu nesate didelis šunų mylėtojas, tikrai negalite atsispirti šuns žavesiui.

Jie ne be reikalo vadinami žmogaus geriausiu draugu, štai kodėl kelionės be jų gali būti labai sunkios. Dėl to sudarėme sąrašą vietų, kurias galite aplankyti ir susikurti tikrai nuostabias atostogas. Pooching –  žodis, kurį ką tik sukūrėme, reiškia atostogavimą ir glaustymąsi su gyvūnais visame pasaulyje.

1. Nenustok retrivin’ti

Metinis auksaspalvių retriverių festivalis svečių namuose centrinėje Škotijoje – tai tarsi Disneilendas šunų mylėtojams ir tai tikriausiai laimingiausia vieta šioje žemėje. Festivalis rengiamas Škotijos auksaspalvių retriverių klubo, švenčiamas šios šlovingos veislės protėvių namuose ir čia susirenka virš 220 auksaspalvių retriverių.

2. Šunų banglenčių sporto varžybos

Šios varžybos, vykstančios Hantingtono paplūdimyje, Kalifornijoje, įrodė, kad čiuožimas bangomis puikiai tinka šunims, nes jos rengiamos jau septintąjį kartą. Konkursas pritraukia daugiau nei 65 keturkojus dalyvius iš visos JAV. Čia galima pamatyti ir buldogų, ir auksaspalvių retriverių, ir labradorų, ir netgi mopsų.

3. Filmų festivalis

Geras šuo! Tarptautinis kino festivalis vyksta kovo mėnesį Balmaine, Naujajame Pietų Velse, ir jame rodomi filmai apie šunis: “Šoklieji draugužiai”‚‘‘Raudonasis šuo”‚‘‘Marlis ir aš” ir dar daugiau. Nuo kitų metų festivalis bus plačiai rodomas Australijoje ir netgi vyks tarptautiniu mastu. Visas gautas pelnas yra skirtas labdaringiems tikslams.

4. Nepalas dėkoja šunims už jų ištikimybę

Nepale paskirta speciali diena pagerbti žmogaus geriausiam draugui.  ‘‘KukurTihar‘‘ šventėje dėkojama, kad keturkojis draugas visada buvo ištikimas ir palaikė kompaniją savo šeimininkams. Prieš duodami skanaus maisto, kuris parodo jų meilę ir dėkingumą, šeimininkai savo augintinius papuošia gėlių vainikais ir kaktą pažymi raudonais dažais.

5. Šunų muziejus

Amerikos šunų klubo šunų muziejus yra didžiausi kolekcijų namai, dedikuoti šunims. Čia galima rasti vokiečių dogų skulptūrų, sudėtingų aliejinių Australijos kelpių šunų  paveikslų ir net trijų Prancūzijos skalikų litografijas. Muziejus yra draugiškas tiek žmonėms, tiek šunims, taigi pasiimkite savo augintinį ir keliaukite į Sent Luisą, Misūrį, ieškoti nepamirštamų įspūdžių.

6. Teminis viešbutis

Žinoma, šis sąrašas nebūtų baigtas, jeigu neįtrauktume šuns formos viešbučio “Dog Bark Park Inn“ centriniame Aidahe. Jūs galite apsistoti viešbutyje, kuris atrodo kaip Biglis ir kuriame visi patogumai susiję su šia tematika. Yra šuniškos pagalvėlės, atvykus – šuniški sausainiai ir netgi dvigulė lova su įmantriomis šuniškomis dekoracijomis. Stulbinama!

Linkime šiltų ir šuniškai pašėlusių vasaros linksmybių!

Informacija paruošta VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, remiantis “Awol.Junkee” informacija, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.

Šaltiniai: https://awol.junkee.com/6-destinations-for-the-enthusiastic-dog-lover-in-your-life/12200