Aktyvi visuomenė gali pakeisti gyvūnų likimus

Paskelbta: 19 rugsėjo, 2023 14:13

Prasidėjusi rudens sesija Seime bus svarbi gyvūnams, už jų gerovę kovojančioms gyvūnų gerovės organizacijoms, gyvūnus mylintiems žmonėms.

❗Mūsų organizacija laukia balsavimo dėl gyvūnų kupiravimo draudimo. Šio draudimo iniciatoriais yra mūsų organizacija – nors kupiravimas Lietuvoje yra draudžiamas jau seniai, vis tik atsiranda „gudručių” apeinančių ar net ignoruojančių įstatymą, todėl turėjome ieškoti kelių, kaip papildomai užkirsti kelią gyvūnų žalojimui. Ne kartą kreipėmės į Seimo narius, diskutavome, teikėme pasiūlymus dėl šio žiauraus su gyvūnais elgesio uždraudimo (plačiau – https://shorturl.at/yzKLY).

❗Taip pat sieksime, kad būtų priimti Lietuvos Respublikos Seimas narės Ieva Pakarklytė užregistruoti įstatymų projektai, kurie padės gyvūnus ginančioms nevyriausybinėms organizacijoms atstovauti gyvūnus teisinėse bylose. Dėjome daug pastangų, kad ši problema būtų išgirsta, o mūsų teisininkės rengė šių įstatymų formuluotes.

❗Laukia trečias, paskutinis balsavimas dėl vienos žiauriausių industrijų – kailių fermų – draudimo (plačiau Tušti narvaihttps://shorturl.at/lqyzI).

❗Vis dar atviras klausimas dėl naktinio matymo taikiklių naudojimo medžioklėje draudimo (plačiau Linas Jonauskashttps://shorturl.at/osyP0).

Kaip visada – neapsiesime be Jūsų. Prašome būti aktyviais ir nesutoti kalbinti savo išrinktus Seimo narius, kurie dar neapsisprendę ar neturi nuomonės aukščiau išvardintais klausimais, o dar blogiau – jų sprendimas yra žalingas gyvūnų gerovei.

Kalbėkite su savo išrinktais Seimo nariais, kad jie nepadarytų didžiausios savo gyvenime klaidos – nesuteptų savo sažinės gyvūnų kančia ir krauju.

Padėkite ir organizacijoms kovojančioms už gyvūnų gerovę tiek savo aktyviais veiksmais, tiek finansiškai.

Stabdykime žiaurų elgesį su gyvūnais kartu 🐾🙏