Ar pasitikite savo augintinių kirpėjais?

Paskelbta: 19 birželio, 2024 21:06

Metų pradžioje viešojoje erdvėje sklandė šis video, kurį turbūt dauguma pamenate.

Po, mūsų nuomone, jame užfiksuoto netinkamo elgesio su gyvūnu (vaizdo įraše matyti, kaip moteris, kirpėja, purto šunį, rėkia, bandydama jį apkirti, o taip pat mini žodžius: „<…>gausi dar vaistų“), žmonės pradėjo kalbėti, kad šiame vaizdo įraše yra matoma gyvūnų kirpyklos, esančios Kauno centre, kirpėja. Taip pat, keletas žmonių paminėjo, kad moteris, kuri kerpa gyvūną, yra veterinarijos gydytoja, tačiau neaišku, kaip yra iš tiesų. Iš vaizdo įrašo matyti, kad šuo, esantis jame – seduotas.

Dėl šios situacijos GGI kreipėsi į Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Buvo atliktas patikrinimas, kurio metu nustatyti pažeidimai, dėl kurių buvo sustabdyta ūkio subjekto (veterinarinių paslaugų teikėjo) veikla. Taip pat, dėl nustatytų pažeidimų asmeniui pradėta administracinė teisena.

Rekomenduojame labai gerai pasidomėti kirpykla ir konkrečia kirpėja, prieš patikint jiems savo augintinius.

Prie GGI veiklos prisidėti galite per aukok.lt platformą https://www.aukok.lt/…/Stabdykime-ziauru-elgesi-su…, PayPal https://www.paypal.com/paypalme/AnimalWelfare2012 ir kitais Jums patogiais būdais www.ggi.lt/parama. Iš anksto dėkojame!