Ateik išsakyti nuomonę kitaip į akciją „Penkios laisvės”!

Paskelbta: 5 lapkričio, 2012 19:36

penkios_laisves

Įpratai sekmadieniais atlikti pilietinę pareigą ir eiti balsuoti? O kas, jei lapkričio 11 dieną, 13-15 valandomis, Rotušės aikštėje, Vilniuje, ateitum ir išsakytum savo nuomonę kita tema kitaip?

„Soros International House“ ir „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ pristato socialiai atsakingą akciją- „Penkios laisvės“. Ar manai, kad gyvūnas yra vertas nebūti marinamas badu? Galbūt sutinki, kad mažas narvelis nėra vieta gyvūnui gyventi? O kaip apie smurtą ir skausmą, kurį patiria ne vienas „geriausias draugas“? Jei tau rūpi ir nori pamatyti vaizdo teatrą (tai – teatrinė raiška, kai vaizduojama situacija be žodžių perteikia tam tikrą mintį, priverčia susimąstyti), beglobiais gyvūnais besirūpinančias organizacijas kartu su savo globotiniais ir skirtingas žmonių reakcijas, esi labai laukiamas!

VšĮ „Soros International House“ vykdo MVG programos Grundvig partnerystės projektą „ACT! – Aktyvus ir atsakingas pilietis = klestinti ateities visuomenė“ (LLP-GRU-MP-2011-LT-00006).  „ACT“ – tai projektas pilietiniam aktyvumui skatinti. Jis siekia suburti aktyvius visuomenės narius, kurie nori, gali ir turi, ką pasakyti, yra pasiruošę imtis veiksmų, susijusių su jiems rūpimais klausimais ir savo veikla įkvėpti bendruomenes veikti. Būtent tokiu Žmogumi manome esant Tave! Prisijunk! Išsakyk nuomonę ir būk išklausytas!

Akcijoje taip pat dalyvauja: „Beglobis.lt”, „Rainiukas”, „Naminukai”, „Tautmilės prieglaudėlė”, „Katė Nora“, „Padėk beglobiui“, „Lesė”.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Soros International House ir
Gyvūnų gerovės iniciatyvos
kolektyvai