Auksinę žuvelę prarijęs vaikinas per plauką išvengė kalėjimo

Paskelbta: vasario 14, 2017 10:46

goldenfish

24 metų Daniel Challis iš Didžiosios Britanijos, dalyvavęs gėrimo žaidime kuriame turėjo įvykdyti “drąsos” užduotį, praryti auksinę žuvelę, buvo nuteistas 18 mėnesių kalėjimo, bausmė buvo atidėta 12 mėnesių, tačiau nusikaltėlis neišvengs 200 valandų viešųjų darbų.

Challis ir jo draugė Cheryl Stevens, kuri visa incidentą nufilmavo ir patalpino socialiniame tinkle Facebook, neigė kad sukėlė kančias prarytai auksinei žuvelei, nes anot jų žuvelė tuo metu buvo nebegyva.
Po įvykio Challis žiniasklaidai teigė: “Net neįtariau, kad auksinės žuvelės suvalgymas gali sukelti tiek rūpesčių”.Veterinaras David Martin teigė, kad iš vaizdo įrašo patalpinto socialiniame tinkle, matyti, kad žuvelė judėjo Challis laikomame alaus bokale, tai reiškia, kad žuvelė kentėjo.
Challis savo parodymus gynė: “Žuvelė judėti negalėjo, drebėjo mano rankose laikomas alaus bokalas aš krūpčiojau rydamas žuvelę, ji buvo negyva ir slidi, taipogi buvau išgėręs.”

Teisėjai nuteisė abu nusikaltėlius, argumentuodami vaizdo įrašu, kuris įrodo kad žuvelė buvo gyva.
Tiek Challis tiek Cheryl, turi sumokėti 1200 svarų sterlingų baudą, abiems buvo uždrausta auginti žuveles ateinančius penkerius metus.

 

Parengė VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ remiantis BBC informacija

 

Originalaus straipsnis:

http://www.bbc.com/news/uk-england-devon-38862015