Dirbantys gyvūnų gerovės vardan susibūrė dar vienam kilniam tikslui – kraujo donorystei

Paskelbta: 5 gruodžio, 2016 19:48

Šį žiemišką sekmadienį, gruodžio 4 d., Nacionalinio kraujo centro (NKC) padalinyje, esančiame prekybos centre VCUP, buvo surengta kraujo donorystės akcija, kurią inicijavo VšĮ Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos (GGI) ir VšĮ Vyšnių Sodas.

NKC komanda per visą dieną sulaukė net 46 akcijoje panorusių dalyvauti žmonių, iš kurių dauguma — gyvūnų globos organizacijų savanoriai arba tiesiog keturkojų draugų augintojai ir mylėtojai. „Su GGI vadove Beatriče bendraujame jau trečius metus. Beje, šiandien ji jau 13-ą kartą davė kraujo! Turime daug bendro – tai ir meilė gyvūnams, ir noras padėti sergantiems žmonėms. Todėl dėl minties suburti bendraminčius kilniam tikslui neabejojome. Misiją įgyvendinome, o mūsų pavyzdys, tikiu, įkvėps ir daugelį kitų, iki šiol abejojusių donorystės svarba ir savanorystės teikiamomis galimybėmis. Iš tiesių, savanorystės dėka yra įmanoma atrasti žmones, kurie ilgainiui tampa puikiais draugais, “ —  rezultatyvaus bendradarbiavimo patirtimi dalijosi NKC atstovė Irma Pimpičkaitė.   


„Pagrindinis šios akcijos tikslas — skleisti pagalbos kitiems idėją, suteikti daugiau informacijos apie galimybes tapti kraujo donorais, pabrėžiant, kad meilė žmogui ir gyvūnui yra suderinami dalykai, siekiant visuomenės, kurioje gyvename, gerovės. Neabejoju, kad einame teisingu keliu ir labai džiaugiuosi, jog ir šį kartą sulaukėme didelio gyvūnų mylėtojų palaikymo. Tai įkvėpia nesustoti ir įrodo, jog kartu mes galime labai daug,“ — sakė GGI vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Akcijoje dalyvavo ne tik VšĮ Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos bei VšĮ Vyšnių sodas atstovai, bet ir gausus būrys kitų, neabejingų meilės žmogui ir gyvūnams idėjai, žmonių, — VšĮ Beglobis, VšĮ Lesė, Lietuvos Žaliųjų Partijos savanoriai, PetCity bei Buivydiškių klinikos atstovai ir kiti.  

Daugiau nuotraukų: ČIA
Fotografai: Sigita Arūnaitė, Gintarė Urbaitė, Nerijus Nakčeris

 

Kontaktinis asmuo:

Gintarė Urbaitė
gintareurbaite@gmail.com
+37060246728
Všį Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos