Džinas – antras šansas gyventi gerai

Paskelbta: 30 gegužės, 2016 22:40

Gavome anoniminį iškvietimą, kad Maišiagaloje vaikšto šuo su nutrūkusia ir į kaklą įaugusia grandine. Išvykome gelbėti. Šuo ne tik džiugiai pasitiko žmogų, noriai lipo į automobilį, bet važiuojant taip žiūrėjo per langą ir bučiavo savanorius, kad esame tikri – jis supranta, kaip jam pasisekė. Dabar Džinas (taip jį pavadinome) jau TOTO klinikoje, kur greitu metu sužinosime aiškesnę diagnozę. Tuo tarpu žinome, kokiu adresu šuo buvo paliktas miriop prie negyvenamo namo ir sieksime, kad atsakingi asmenys būtų nubausti.

Prisidėti galite:
1. padėdami apmokėti kuro, gydymo, maisto ir kitas išlaidas. Galite paramą pervesti į Swedbank arba pasinaudoti PayPal sistema: www.ggi.lt/parama
Pavadinimas: VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“
Juridinio asmens kodas: 302842427
A/S: LT77 7300 0101 3323 1565 (Swedbank)
Banko kodas: 73000

2. suteikdami šiam mieliakui kol kas laikiną globą, o vėliau ir nuolatinius namus, kai būsime tikri, kad jis negrįš ten, kur buvo. O to mes tikrai neleisime.

Trečia diena. Šiek tiek lengviau galime atsikvėpti, ramiai atsisėsti ir papildyti informaciją. Džinas dabar veterinarijos klinikos stacionare, kur jį du kartus per dieną lanko savanoriai. Jis labai džiaugiasi juos matydamas, mėgsta vaikščioti lauke. Daug geria, nes labai kudlotas ir kaltūnuotas – tai tvarkysime, kai jis kiek pasveiks, reikės trumpai kirpti ir atauginti plaukus. Vyrukas yra kantus, leidžiasi valyti žaizdas, nors ir skauda labai. Čia steriliai pabus dar kelias dienas ar savaitę laiko, priklausomai nuo to, kaip greitai apgis žaizdos. Po to keliaus arba į prieglaudą, arba į laikiną globą, jei tik ją rasime 🙂

Ačiū El. parduotuvė www.dogis.lt už petnešas ir pavadį su didele nuolaida, VšĮ „Dogspotas“ už tarpininkavimą, YZIpet už paaukotą maistelį, Veterinarijos Klinika Vaidos už priėmimą, kai tikrai nebeturėjome, kur eiti, Monika Mužaitė už reaktyvinę pagalbą informacijos sklaida, Juozas Blinstrubis už paskolintą narvą ir maistelį. Dėkojame prisidėjusiems finansiškai: Indrei A., Jonitai D., Simonai J., Astai M., Teresai T., Indrei G., Mantui M., Agnietei D., Daivai A., Editai Lolitai Š., Virginijai K., Valerijai K., Rūtai G., Ievai G., Inetai Č. Ingridai Ž., Alai D., Inesai T., Rasai V., Genovaitei G., Gražinai N., Daliai S., Ritai P., Eglei D., Vilijai K., Gretai B.
Viso paromos surinkta: 456.5 EUR

Taip pat šiuo “Džino” laikotarpiu gavome paramos per Paypal, be mokėjimo paskirties. Tad atskiros PADĖKOS Rutai S., Girmai A., Jovitai J., Astai S., Agnei V., Egidijui M., Animalplanetnanny.

Tikimės, kad jos užteks ir reabiliataciniam gydymui, ir šiek tiek vėliau kailio kaltūnų tvarkymui, kastracijai, skiepams, kitoms išlaidoms. Jau apmokėjome petnešas, pavadį, TOTO klinikos sąskaitą, savanorių kuro išlaidas. Jūs nerealūs! 🙂

Atskiru įrašu apie paskutinius įvykius jau buvo dalintasi, tačiau informacija taip pat dalinamės ir toliau pildome tiesiai čia. Ketvirtadienį Džinas, uždėjus antsnukį žaizdų patepimui vaistais, reagavo priešiškai, muistėsi, sunkiai kvėpavo. Be antsnukio reagavo normaliai. Deja, savanoris nutarė, kad šuo bus ramesnis be antsnukio, pasitikėjo šunimi, todėl jį nuėmė (veterinarijos gydytojai su šiuo sprendimu neturi nieko bendro), ko pasekoje įvyko konfliktas ir šuo apkandžiojo savanorį. Savanoris su keliomis žaizdomis buvo nuvežtas į ligoninę, kur buvo sutvarkytos žaizdos ir išleistas gydytis namo. Šiuo metu Džinas yra Grindoje privalomam stebėjimui (esame dėkingi už jų pagalbą vidury nakties, kadangi kiti žmonės prie šuns prieiti negalėjo). Konsultavomės su daug specialistų ir nutarėme, kad migdymas nėra išeitis. Kitą savaitę šuo bus perkeltas į Kauną, kur su juo sistemingai dirbs specialistai ir po ilgesnio laiko galės pasakyti, kokia yra šio šuns psichologinė būklė, ar jis yra linkęs į agresiją, kokių veiksmų turi būti imamasi ir koks yra tolimesnis likimas.

Mes tikimės, kad viskas bus gerai 🙂

2016-06-08: Naujausios naujienos dėl Džino: Rytoj jį pasiimsime ir perkelsime į Kauną. Išsamiau – jau greit.

Pridedame keletą nuotraukų iš Džino perkėlimo iš Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinė tarnyba į Kauno VšĮ Penkta koja. Labai labai ačiū Šuniukų Fėja, Grėtei, jų pagalbininkams ir Grindos darbuotojams už kantrybę su šuniu, Penktos kojos komandai, kad priima jį pas save. Kol kas pranešame, kad viskas pavyko, šuo jau važiuoja. Džiaugiamės, kad žaizda stipriai apgijo.

Lauksime platesnės nuomonės apie šuns elgesį iš dresuotojos Skaistės (Šuniukų fėjos), Penktos kojos komandos ir savaitgalį apsilankysiančios dresuotojos Ugne Nedzin, kuri sutiko porą kartų per savaitę užsiimti šuniu. Ypač aktualu žinoti, kaip šuo reaguoja į prieglaudos aplinką, gyvūnus, žmones, tuomet bus galima numatyti tolimesnį planą.