Ego niekada neturėjo būti prie grandinės, bet buvo. Dabar jis jau pasiruošęs keliauti į naujus namus. Ar atversi jam savo duris?

Paskelbta: 8 kovo, 2024 16:57

Penktadienis – daugumai lengva ir linksma diena, darbų užbaigimas prieš savaitgalį. Tačiau gyvūnams, kurie neturi savo namų ir savo šeimos, visos dienos vienodos ir jos nėra labai linksmos.

Ar pamenate, kai rašėme apie iš Pasvalio paimtus šuniukus, mažyčius mieliakus, kurie buvo pririšti ant sunkių grandinių? (paskutinės nuotraukos). Vienas jų, šunelis Ego, jau labai labai nori savų namų, kur pagaliau bus mylimas.

Šunelis yra pas mūsų draugus @VšĮ Naminukai ir štai ką jie sako: “Vardas Ego tikrai jam kliuvo ne be priežasties! Tai šuo su savo tvirta nuomone ir tikrai ne iš blogosios pusės. Šunelis labai tvarkingas, draugiškas, tiesa, pradžioje galite pasirodyti jam neįdomūs, bet jeigu pakasysite jo purų kailiuką, tikrai Ego atkreips į jus dėmesį.”

Ego šiuo metu apie 5 metus, jis yra skiepytas, ženklintas bei kastruotas. Jeigu norite susipažinti, galite skambinti telefonu 8 670 27275 (nuo 12 iki 19 val.) į VšĮ ,,Naminukai”, Vilnius. Taip pat, kviečiame paremti prieglaudą, kuri rūpinasi šuneliu iki kol jis ras laimę.