GGI laimėjimas: Priimtas palankus teismo sprendimas ir nuteistas gyvūną be priežiūros palikęs asmuo

Paskelbta: 29 sausio, 2017 14:34

Teismo nuosprendis

Mielieji, nebijokite kreiptis į atsakingas institucijas ir dėti visas įmanomas pastangas, jog gyvūnus skriaudžiantys asmenys būtų nubausti. Nesakykime, kad Lietuvoje įstatymai negina gyvūnų. Priešingai, trūksta kiekvieno iš mūsų noro ir pastangų, jog gyvūnus skriaudžiantys asmenys būtų tinkamai nubausti.

Gavę pranešimą apie šunį, kuriam į kaklą įaugusi grandinė, kreipėmės į policiją. Tiek tyrėja, tiek prokuroras ištyrė visas faktines aplinkybes, surinko įrodymus, Vilniaus rajono apylinkės teismas nusprendė, kad:

„Ištyręs ir įvertinęs baudžiamojoje byloje surinktus duomenis, teismas pripažįsta neginčytinai įrodyta, kad kaltinamasis E. I. žiauriai elgėsi su gyvūnu, t .y. paliko be priežiūros sodybos namo kieme pririštą šunį, kuriam į kaklą įaugo grandinė ir tuo suluošino gyvūną, t y. padarė nusikaltimą  numatytą Lietuvos Respublikos BK 310 str“. E. I . paskirta 225,96 eurų bauda ir, žinoma, nuo šiol šis asmuo turi teistumą.

Visi kartu mes galime formuoti teismų praktiką, taigi nebijokite kreiptis pagalbos į atsakingas institucijas ir nelikite abejingi pamatę gyvūno nepriežiūros atvejį – praneškite!