“Gyvūnų gerovės iniciatyvos” dalyvavo Šeimos savaitgalio su augintiniais renginyje

Paskelbta: gegužės 10, 2019 21:56

Informacija paruošta Evelinos Žičkutės iš VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.


Vėjuotą ir lietingą gegužės šeštadienį ištikimiausius gyvūnų mylėtojus Kaune subūrė penktą kartą įvykęs „Šeimos savaitgalis su augintiniais“ – proga pasisukioti bendraminčių būryje, pamatyti ir sužinoti ką nors naujo, pasidžiaugti dar vienu renginiu, draugišku šunims, ir net laimėti prizų!

GGI buvo viena iš organizacijų, renginio metu pristačiusių savo veiklą – neBrisius.lt, „Draugiški gyvūnams“ ir kitus projektus. Taipogi su partneriais surengėme konkursą – prie specialios fotosienos fotografavęsi ir į socialinius tinklus nuotraukas su grotažymėmis #draugiskigyvunams ir #MarsLietuva kėlę lankytojai turėjo galimybę laimėti „Mars Lietuva“ apdovanojimus – penki daugiausiai patiktukų sulaukę žmonės savo augintinius pradžiugins DENTAstix kramtukų – atitaikytų pagal šuns ūgį – dėžėmis.

„Buvo smagu! Dalyvavo visokiausių šunų, nuo didžiulių senbernarų iki visiškai mažulyčių pinčeriukų. Buvo kačių, šeškas ir net mažutis voveriukas. Daug dėmesio sulaukė dresuotų šunų pasirodymas“, – pasakojo GGI savanorė Evenika. Tiesa, dalį lankytojų atsijojo sudėtingos oro sąlygos – vėsa ir lietus. „Vėjas vis bandė nunešti mūsų palapinę“, – šypsojosi Evenika. „O šiaip puiku, kad šunys galėjo pabendrauti vieni su kitais. Iš esmės, tokie renginiai labai reikalingi, ir, jei būtų geras oras, manau, būtų buvę dar daugiau dalyvių ir dar maloniau“, – apibendrino savanorė.

Renginio metu lankytojai galėjo susipažinti su ūkio gyvūnais, stebėti žirgų pasirodymą, konsultuotis su veterinarijos gydytojais ir gyvūnų maisto pardavėjais, klausytis koncerto. Taip pat buvo renkami egzotiškiausi ir stilingiausi augintiniai. Pastarojoje kategorijoje ypač pasižymėjo neBrisius.lt projekto koordinatorės šuo Bella.