Ir vėl palaidas šuo, ir vėl institucijų abejingumas

Paskelbta: 19 spalio, 2023 16:58

Nuolat palaidas, neprižiūrimas, nevakcinuotas šuo – tokio aprašymo sulaukėme iš pranešėjo, neapsikentusio esamos situacijos gyvenvietėje.

Pranešėjas kreipėsi ir į seniūniją, ir į savivaldybę dėl gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimo, tačiau iš atsakingos institucijos sulaukė tik vieno – patarimo kreiptis į teismą.

Kreipėmės į Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba su prašymu atlikti tyrimą ir nubausti asmenį, kuris nesilaiko teisės aktų reikalavimų. Šiuo metu jau žinome, kad asmuo nubaustas, o nuobauda padėjo pasiekti tikslų, t. y. gyvūnas vedžiojamas su pavadėliu.

🤬 Apmaudu, kad asmenys, paleisdami šunis, nesusimąsto, kad jis gali būti nutrenktas, suvalgyt kažką nuodingo, sužaloti kitą gyvūną ar asmenį.

🤬 Apmaudu, kad dažnu atveju, tik nuobaudų pagalba asmenys pradeda suprasti, kad teisės aktuose įtvirtintų reikalavimų laikymasis privalomas visiems.

🤬 Apmaudu, kad institucijos, šiuo atveju seniūnija ir savivaldybė nusimetinėjo atsakomybę ir užuot išsprendę problemą siuntinėjo žmogų nuo vienų durų prie kitų.

😍 Džiugu, kad žmonės nelieka abejingi, nenuleidžia rankų po atsakingų institucijų atmestinų atsakymų ir atkakliai sprendžia su gyvūnų gerove susijusias problemas patys.

👏 Ši istorija yra puikus pavyzdys, kad užsispyrimas duoda rezultatą.

Nelikite abejingi, padėkite gyvūnams naudodamiesi mūsų parengta gyvūnų gelbėjimo instrukcija 👉bit.ly/Gyvunu-Neprieziuros-Atvejai