Įspūdžiai iš dar vieno reido, šį kartą Nemenčinės rajone

Paskelbta: 12 kovo, 2024 10:47

Savaitgalį, kol vieni vilniečiai ir miesto svečiai vyko žmonėtis į Kaziuko mugę, GGI nariai laisvą dieną skyrė apžiūrėti gyvūnų laikymo sąlygų Nemečinės rajone, po to, kai gavome pranešimą, kad ten yra šunys, laikom itin prastomis sąlygomis. Mūsų akimis informacija pasitvirtino dėl vieno šuns, dėl kurio vaizdo medžiaga bei aplinkybės yra perduotos organizacijos teisininkei, kuri paruoš pranešimą VMVT.

Kito šuns laikymo sąlygos nepasirodė itin prąstos – grandinė ganėtinai ilga, teritorija buvo švari, netioliese matėsi du indai, kurie buvo patraukti tokiu atstumu, kad šuo juos pasiektų, tačiau yra menkesnė galimybė juos išversti. Iš pastebėtų trūkumų tik būda nėra atkelta nuo žemės. Iš toliau taip pat buvo sunku pastebėti šuns įmitimą. Neramina šioje istorijoje tai, kad pasak pranešusių asmenų, gyvūną, kai sutemsta, maitina kaimynai. Šuns laikytojas, pasak pranešėjų, dažnai išeina į daugiadienius susitikimus su alkoholiu, kurie tęsiasi po dvi savaites. GGI parašys pranešimą VMVT ir dėl šio atvejo.

Taip pat, vienoje namo teritorijoje buvo matomas pririštas Azijos aviganių veislės šuo su kupiruotomis ausimis, tačiau šio šuns amžius jau toks, kad jam galioja senaties terminas, todėl teisinių veiksmų nepradėsime.

Apie tolimesnius rezultatus pranešime atskirai.

* Jau galite skirti GGI 1,2% GPM www.ggi.lt/gpm bei paremti kitais būdais www.ggi.lt/parama. Ačiū!