James’o Cromwell’o 20 metų trunkanti kova už gyvūnų teises

Paskelbta: 2 rugsėjo, 2015 18:12

James_Cromwell_2010-200x300Praėjus dvidešimčiai metų po filmo “Babe” pasirodymo, straipsnyje “VICEžurnale aprašoma, kaip ūkininko Hoggett’o personažas pakeitė aktoriaus James’o Cromwell’o gyvenimą.

Duodamas interviu Cromwell’as papasakojo, kaip filmas jį įkvėpė tapti veganu. “Šis filmas apie tai, kaip mes elgiamės vieni su kitais, kai pradedame skirstyti vieni kitus į įvairias kategorijas, leidžiančias mums pateisinti mūsų galios ir teisių įvaizdį. Mažoji kiaulytė ima abejoti šiuo skirstymu, ir randa panašiai mąstančią sąmonę ūkininke Hogget.”

Būdamas aktyvus gyvūnų teisių gynėjas ir “Mercy For Animals” organizacijos rėmėjas, Cromwell’as prisijungė prie “Mercy For Animals” protesto prieš žiaurų “Walmart” kiaulienos tiekėjo “Christensen Farms” elgesį su kiaulėmis.

2013 m. Oskaro statulėlei nominuotas aktorius įgarsino “Mercy For Animals” atliktą slaptą tyrimą “Pipestone System” – kitose “Walmart” kiaulienos tiekėjo valdose. Šis tyrimas nustatė, kad darbuotojai uždaro besilaukiančias kiaules į purvinas, pilnas musių nėštumo dėžes; žiauriai daužo sąmoningų paršiukų galvas į žemę bei išplėšia jų sėklides be nuskausminamųjų.

Taip pat Cromwell įgarsino “Mercy For Animals” vaizdo klipą “From Farm to Fridge (“Iš ūkio į šaldytuvą”), detaliai vaizduojantį gyvūnų moderniuose ūkiuose gyvenimą ir mirtį. Šis vaizdo klipas buvo peržiūrėtas milijonų žmonių. Jį galite pamatyti čia:

Puiku, kuomet garsenybės imasi ginti gyvūnų teises. Kiekvienas iš mūsų taip pat galime prisidėti prie to, atsisakydami mėsos ir rinkdamiesi humaniškesnes, tokio pat kokybės ir maistingumo lygio augalines alternatyvas.

Originalo adresas: http://www.mfablog.org/james-cromwells-20-year-fight-for-animal