Jauniausia, savo jėgomis tapusi, milijonierė yra veganė

Paskelbta: 16 rugsėjo, 2015 19:04

VegNews.ElizabethHolmes-300x17731 metų  Elizabeth Holmes geria žalias sultis ir vadovauja savo, 9 milijardų vertės, kompanijai.

Elizabeth Holmes yra pati jauniausia, savo jėgomis tapusi, milijonierė moteris pasaulyje. Ji dažnai lyginama su Steve Jobsu ir regis  galėtų gyventi ramų ir tylų gyvenimą, tačiau ši moteris mėgsta triukšmą.

Holmes pavertė mokslą verslu ir išsikėlė savo gyvenimo  tikslą – kraujo tyrimo metodus padaryti beskausmius, paprastesnius ir priimtinesnius.

Būdama 19 metų jaunoji verslininkė metė Stanfordo universitetą, kad pradėtų savo veiklą kompanijoje Theranos, kuri užsiima kraujo tyrimais ir metodais bei yra laikoma „vartotojams draugiška“ kompanija.  Vadovavimas Theranos kompanijai pagreitino jaunos moters patekimą į Forbes sudaromą, 500 pasaulio turtingiausių, žmonių sąrašą.

Elizabeth kasdienybejė, tarp svarbių pokalbių ir Ebolos viruso aptikimo metodų ieškojimo galima aptikti veganiškus gėrimus, žalias sultis, vaisius, daržoves ir salotas. Kalbėdama apie savo gyvenimą, ji visuomet teigia, kad „ Aš geriau gyvensiu gyvenimą su tikslu, negu gyvenimą kuriame turėčiau kitus dalykus“.

Šaltinis: http://vegnews.com/articles/page.do?pageId=6693&catId=1#st_refDomain=m.facebook.com&st_refQuery=