Kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams paremti

Paskelbta: lapkričio 29, 2016 15:50

received_10206014301676672

Visi gatvėse pastebime beglobius, dažniausiai juos matome dar sveikus dažnai netgi gražius ir, atrodo, kokia čia bėda – per amžius gyvūnai  gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko. Tačiau dažniausiai nebematome jų, kai jie mirtinai sušąla žiemą, kai nuo vargano, pavojų kupino gyvenimo sunkiai suserga ir tyliai merdi, suradę kokį užkampį,  kai miršta ką tik gimę gatvėje ar dar blogiau – tiesiog išmesti į gatvę, į konteinerį ar į upę,  užkalami rūsiuose, nuodijami piktų žmonių, marinami badu ar net šaudomi, mušami neatsakingų šeimininkų, kai vaduojasi kančiose partrenkti automobilių ar užmėtyti akmenimis. Tai mūsų kasdienybė. Tokius gyvūnus randame kasdien ir lekiame jų gelbėti, gavę jautrių žmonių pranešimus.

2016 gruodžio 18 d., sekmadienį, visi, maži ir dideli, kviečiami į smagią Kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti. Mugėje dalyvaus Vilniaus ir kitų miestų beglobių gyvūnų globos organizacijos, kurios prekiaus įvairiausiais daiktais – rankdarbiais, knygomis, suvenyrais bei kitais daiktais. Taip pat galėsite išgirsti apie beglobių gyvūnų organizacijų veiklą.  Surinktos lėšos  bus skirtos beglobių gyvūnų gelbėjimui (gydymui, vaistams, pašarams ir globos priemonėms įsigyti). Taip pat galite atnešti ir dovanų mūsų globojamiems gyvūnams.  Jiems visada reikia maisto, paklotėlių, žaislų.

Dauguma mūsų ruošiamės Šv. Kalėdoms, skubame surasti dovanų savo artimiesiems, jaučiamės kiek pakylėti ir spinduliuojame gera nuotaika, pasidalinkime ja ir su likimo nuskriaustais gyvūnais. Tad visų laukiame Užupyje Kalėdinėje mugėje beglobiams gyvūnams paremti.

Vieta: Užupio meno inkubatorius, Užupio 2A, Vilnius

Laikas: 2016m  18d., 12.00-19.00