Karklėje varžėsi nebijantys išsipurvinti

Paskelbta: 19 rugpjūčio, 2014 14:39

Rugpjūčio 15 – 17 dienomis pajūryje, Karklėje vykusiame fetyvalyje „KARKLĖ. Life music beach 2014″ susirinko gausybė muzikos mylėtojų. Tačiau išpranašauto lietaus nesustabdė nei gerai nusiteikę žmonės, nei linksmos pramogos. Laimei, atsirado tokių kurie neišsigando nei buzų, nei permirkūsių drabužių ir džiaugėsi festivaliu. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ išlikusiųjų dėmesį pritraukė ir savo pramogomis.

Jau tradicija tapusios „Gyvūnų gerovės lenktynės“ šį kartą buvo ne tokios tradiciškos. Kadangi festyvalyje šį kartą nesilankė keturkojai su savo šeimininkais, tai šeimininkai vieni bėgo trumpą atkarpą. Buvo viena kategorija – mišri. Bėgo tie, kurie nepabūgo palakstyti po purvus. Gaila, kad tokių buvo nedaug, tačiau kova buvi arši. Greičiausiai pasirodė purve lakstyti jau turintis patirties Nerijus. Antrasis kirto finišo liniją Mindaugas. Trečioji trąsą įveikė Augustė.

 

Labai apmaudu, kad dėl prasto oro neatsirado žmonių, norinčių sudalyvauti dar vienoje tradiciškoje GGI veikloje festivaliuose – gyvūnų gerovės viktorinoje. Visi stengėsi išlikti sausi ir nelindo iš savo šiltų, sausų kampelių. Taip slėpdamiesi praleido progą laimėti mūsų remėjų: „Dovanų manija“, „MakeUp 2 GO“, „Vilniaus jojimo klubas“, įsteigtus prizus ir džiaugtis taip, kaip jais džiaugėsi lenktyniavę drąsuoliai. Taip pat, organizacija dėkinga kostiumų nuomos salonui „Merkada“. Be šių pramogų VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ savanoriai mielai pasakojo apie savo veiklą, naujausius projektus „neBrisius.lt“ ir „murmarket.lt“, piešė festivalio dalyviams veidus.

Šią vasarą festivalių sezonas baigtas, tačiau sudalyvauti šunų lenktynėse ar viktorinoje visada bus progos ir kitais metais.

 VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Goda Misevičiūtė

Foto – Goda Misevičiūtė