Klebono šuniukas sveikas gyvas, naujuose namuose

Paskelbta: 26 vasario, 2024 18:33

Vasario 20 dieną buvo atliktas šuns atsekamumo, sveikatingumo ir laikymo sąlygų patikrinimas. Patikrinimo metu nustatyta, kad prieš tai buvusio patikrinimo metu fiksuoti gyvūnų augintinių ženklinimo ir registravimo, vakcinavimo nuo pasiutligės pažeidimai yra pašalinti. Už šiuos pažeidimus šuns laikytojui V. V. pritaikyta administracinė teisena.

Naujoje šuns laikymo vietoje, Rietavo sav, patikrinimo metu gyvūnų gerovės ar sveikatingumo pažeidimų nenustatyta. VMVT Šiaulių apygardos priežiūros skyriaus inspektoriams atvykus, šuo buvo laikomas aptvertoje valdoje palaidas, šuns laikymui valdoje įrengtas voljeras su būda. Patikrinimo metu tikslu geriau apžiūrėti šunį ir patikrinti mikroschemos numerį jam buvo prisegtas pavadėlis. Įvertinta, kad šuo pakankamo įmitimo, žvalus, nerodė baimės ar agresijos požymių.

Dėkojame Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba už bendradarbiavimą ir atliktus patikrinimus.

Nors ir norėtume, kad šunelis niekada nebegyventų voljere, deja, to įpareigoti teisiškai galimybės nėra. Tačiau galime džiaugtis, kad šunelis nuo šiol gyvens su kitais žmonėmis, turės galimybę palakstyti ir, tikimės, nebegyvens fekalijų krūvoje. 

Tiek klebonas, tiek naujoji šuniuko laikymo vieta (mums žinoma) įtraukta į stebėtinų sąrašą. 

Dėkojame už neabejingumą gyvūnų gerovei.
GGI jau galite skirti 1,2% GPM www.ggi.lt/gpm ar prisidėti kitais Jums patogiais būdais www.ggi.lt/parama