Ko nusipelnė šunelis Uodas?

Paskelbta: 25 kovo, 2024 15:03

Pamenate istoriją, kaip be proto mielus, mažus, gražius, draugiškus šunelius gelbėjome nuo būdų iš Pasvalio?

Tai štai šis mažytis trumpaplaukis šunelis gyveno savo gyvenimą and grandinės prie sutriušusios būdos! Sunku patikėti? Sunku ir mums, bet pridedame nuotraukas, kad būtų lengviau įsivaizduoti, ką jam teko patirti. Po gelbėjimo operacijos ir teisinio darbo jis nebe prie būdos ir jau ieško namų, dabar jis yra pas mūsų draugus VšĮ “Naminukai”prieglaudoje. Taip, juo ten rūpinasi ir myli, bet po to, ką Uodas išgyveno, jam reikia ne prieglaudos, o tikrų namų ir savo žmogaus, užtikrintumo, kad gyvenimas niekada nebebus toks baisus, kaip buvo.

Uodas yra apie 3 metų šuo, kuris jau yra skiepytas, ženklintas bei kastruotas, o savo nuostabiu charakteriu žada padovanoti daug meilės. Galbūt atrodytų, kad Uodas niekuo neišsiskiria, bet turi itin gerą būdą, yra labai draugiškas, linksmas, visada geros nuotaikos, tvarkingas šunelis.

Ką galite padaryti?

1. PRIGLAUSTI UODĄ. Jeigu ieškote nedidelio, naujo šeimos nario, galite skambinti telefonu 8 670 27275 (nuo 12 iki 19val), Vilnius, VšĮ Naminukai.

2. PADĖTI JAM SURASTI NAMUS. Pasidalinkite skelbimu su draugais, įkelkite jo nuotraukas į savo story, papasakokite savo bendradarbiams. Kartu galime padaryti stebuklą.

3. PAREMKITE PRIEGLAUDĄ, kurioje Uodas leidžia savo dienas, nes procedūros ir išlaikymas kainuoja: VšĮ Naminukai.

4. PAREMKITE GGI, kad laimingų istorijų atsitiktų daugiau: www.ggi.lt/parama

Primename, kad istoriją apie Uodo ir kitų šuniukų paėmimą rašėme čia: https://www.facebook.com/share/p/CXRj69ikyP1RRNkU/