Kurkime gyvūnus mylinčią šalį!

Paskelbta: 22 rugsėjo, 2014 14:46

Lietuvos kinologų draugija kviečia švęsti Tarptautinę gyvūnų globos dieną Vilniuje prie Baltojo tilto. Jūs pamatysite šunų dresūros mokyklų programą, jaunųjų vedlių pasirodymą, šunų bei kačių mylėtojų organizacijų prezentacijas, susitiksite su gyvūnų globos organizacijų atstovais. Vyks smagūs konkursai, viktorinos, o prizų užteks visiems gyvūnų mylėtojams.

Ateikite! Dalyvaukite su savo augintiniais – drauge visi KURKIME GYVŪNUS MYLINČIĄ ŠALĮ! Kūrybinėse dirbtuvėse kartu su savo vaikais jūs galėsite kurti įdomius darbelius, taip pat galėsite konsultuotis su patyrusiais šunų ir kačių augintojais, veterinarijos gydytojais.

Nemokama pramoginė edukacinė programa spalio 4 d. prie Baltojo tilto tęsis nuo 12.00 iki 15.00 val. O spalio 5 d., sekmadienį, su savo augintiniais jūs laukiami Bernardinų bažnyčios šventoriuje (Maironio g. 10, Vilnius) – nuo 15.00 val. čia vyks naminių gyvūnų ir jų augintojų šventinės apeigos, bus pagerbtas ir prisimintas gyvūnų globėjas Šventasis Pranciškus.

Kaune Tarptautinės gyvūnų dienos minėjimas vyks spalio 4 d. nuo 10.30 val. Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje ir Santakos parke.

Maloniai primename, kad į šventę atvykstantys gyvūnų šeimininkai su savo augintiniais turi laikytis gyvūnų laikymo taisyklių.

Lietuvos kinologų draugija, www.kinologija.ltwww.mesirsunys.lt

Šaltinis: http://augintinis.lrytas.lt/
Straipsnio nuoroda