Kviečiame gyvūnų gerovės organizacijų ir prieglaudų atstovus į mokymus

Paskelbta: 6 birželio, 2023 9:31

Lietuvoje vis dar apstu atvejų, kai gyvūnas laikomas netinkamomis sąlygomis ar patiria smurtą, o jam padėti – tarsi misija neįmanoma.

Valstybinės institucijos dažnai reaguoja vangiai, o viešąjį interesą ginančių gyvūnų gerovės organizacijų galimybės padėti – ribotos, mat žiauraus elgesio su gyvūnais atvejų yra daug, o jų nagrinėjimas ir sprendimas teisiniu keliu trunka ištisus mėnesius. Todėl dar pernai parengėme įrankį – teisėtais ir juridinę galią turinčiais veiksmais pagrįstą gyvūnų gelbėjimo instrukciją, kuria vadovaudamasi padėti skriaudžiamiems gyvūnams gali ir pavieniai asmenys ar organizacijos.

Kad paskatinti padėti gyvūnams ne tik fiziškai, bet ir siekti nubausti skriaudėjus, VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos” rengia mokymus „Žiauraus elgesio su gyvūnais stabdymas teisinėmis priemonėmis”, skirtus gyvūnų gerovės organizacijų ir prieglaudų atstovams.

Mokymų metu supažindinsime:

– su mūsų parengta gyvūnų gelbėjimo instrukcija;

– kaip parengti procesinius dokumentus;

– kokius įrodymus pridėti prie dokumentų bei kaip juos surinkti;

– kaip reaguoti į gautus oficialius institucijų atsakymus dėl tyrimo.

Antroje mokymų dalyje, kartu su mūsų organizacijos teisininkių pagalba, atliksite praktines užduotis, parengtas pagal realius žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus. Dirbdami grupelėse užtvirtinsite mokymų metu įgytas žinias.

Po mokymų pakviesime pabendrauti prie puodelio kavos ar arbatos, pasikeisti kontaktais ir patirtimi su kolegomis.

Maloniai kviečiame gyvūnų gerovės organizacijų ir prieglaudų atstovus registruotis iki 2023-06-19 užpildant registracijos formą: https://bit.ly/GGI-Mokymai-Registracija