Maggie Gyllenhaal naujame dokumentiniame filme pasakoja apie JAV vyriausybės skelbiamą karą prieš gyvūnų teisių „Teroristus“

Paskelbta: kovo 3, 2016 8:00

Vyriausybės vykdoma kampanija prieš gyvūnų teisių judėjimus yra remiama tarptautinių korporacijų, kurios išnaudoja gyvūnus.

„Tirti ir užkirsti kelią gyvūnų teisių ekstremistams yra vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų šalies viduje. Mes esame įsipareigoję dirbti su mūsų partneriais ir suskaldyti bei sužlugdyti neteisėtus veiksmus; Apsaugoti mūsų piliečius;Patraukti į baudžiamąją atsakomybę tuos, kurie daro nusikaltimus prisidengdami gyvūnais ir jų teisių gynimu.“ Tai tik keli Federalinių tyrimų biurio agento išsakyti pastebėjimai, kurie buvo išsakyti Jungtinių Amerikos Valstijų senate. Šios pastabos  ir kiti svarbūs momentai yra atskleidžiami Maggie Gyllenhaal sukurtame dokumentiniame filme „Aktivistai ar teroristai“. Filme akcentuojamos Jungtinių Amerikos Valstijų valdžios pastangos įbauginti ir nutildyti gyvūnų teisių aktyvistus. Trumpa ištrauka iš filmo:

Dokumentiniame filme pateikiami faktai, kad valdžia naudojo represines priemones prieš pasirinktas aukas. Lauren Gazzola ir Andy Stepanian buvo apkaltinti terorizmu ir nuteisti kalėti, nes kenkė ir bandė pakenkti ir sutrukdyti Huntington Life Sciences atlikinėti bandymus su gyvūnais. Federalinių tyrimų biuras grasino garsiam, įvairiais tyrimais užsiimančiam žurnalistui Will Potter. Teigiama, kad buvo bandoma jį padaryti informatoriumi, nes kitaip jam grėsė būti įtrauktam į vidaus teroristų sąrašus.

Aktivistas Ryan Shapiro ir advokatas Jeffrey Light, kurie naudojosi teisę į informacijos laisvę, atskleidė valdžios paskelbtą karą prieš gyvūnų teisių judėjimus ir, kad valdžia yra palaikoma gigantiškų koorporacijų, kurios isnaudoja gyvūnus.

Originalus straipsnis:

http://www.alternet.org/activism/maggie-gyllenhaal-narrates-new-documentary-exposing-us-governments-war-animal-rights