Matai pažeidimą? Pranešk! 

Paskelbta: 4 sausio, 2024 22:41

Pamenate vestuką Sniegių, kurį pagrobė piktoji daugintoja A. ir uždarė į tamsų garažą, kad galėtų kergti su turima kalyte?

Pamenate kilusį skandalą? Atrodė, kad pagaliau atsakingos institucijos imsis žiaurios gyvūnams ir nuostolingos valstybės biudžetui (nes juk daugintojai gautų pinigų tai tikrai neapskaito.) problemos.

Deja, internetai mirga skelbimais apie „veislinius” šuniukus ir kačiukus pigiau, o ponios perka ne tik padirbtus Gucci rankinukus, bet ir šuniukus.

O dabar pabandykite įsivaizduoti, kaip jaučiasi kalė, kuri be perstojo kergiama, o praėjus vaisingam laikotarpiui, apsirgus pakasama ar išmetama?

Neįsivaizduojate? Google rasite vaizdų apie gyvūnų daugyklas, salygas kokiom jie gyvena, jų išnaudojimą.

O tada paklauskite Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, kada jie atmerks akis ir imsis veiksmų prieš šį žiaurų gyvūnų verslą?

Savo sekėjų prašome sąmoningumo – nepirkite patys gyvūnų iš daugintojų, praneškite apie daugintojus atsakingai institucijai, būtinai tokius atvejus viešinkite socialiniuose tinkluose, žmonių sąmoningumas ir gyvūnų gerovė, deja, bet vis dar mūsų pačių reikalas.

❓Ką daryti, jei žinote apie gyvūnų daugintojus?

❗️Būtinai praneškite Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai

❓Kaip tai padaryti?

❗️Pasinaudokite mūsų parengta gyvūnų gelbėjimo instrukcija: https://ggi.lt/dauginimas/

❓Kas gresia gyvūno skriaudikui?

❗️Bauda – nuo 390 Eur iki 6000 Eur. Gyvūno žūties atveju – viešieji darbai arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.
Bausmė bendrinama pagal ANK 127, 343 ir 346 straipsnius.

🙏 Byloms dėl gyvūnų gerovės labai reikalingi šios srities specialistai, o tai yra finansinės išlaidos, todėl prašome prisidėti prie mūsų pagalbos gyvūnams Jums tinkamu būdu: https://ggi.lt/parama/

Kaip atskirti ar gyvūną parduoda daugintojas, galite paskaityti mūsų parengtoje informacinėje medžiagoje: https://ggi.lt/nepirkite-gyunu-is-daugintoju/