Mažieji ekstremalai siautėja Crank Skate Shop ir ieško namų

Paskelbta: 26 liepos, 2013 17:06

Gyvūnas namie – atsakomybė? Triskart TAIP. Bet nereikia pamiršti ir to, kiek nuostabių vienetinių akimirkų gali būti patirta kartu. Nors katinai, rodos, ramios ir daug miegančios būtybės – pamišeliški nuotykiai, pasaulio tyrinėjimas ir nutrūktgalviški žaidimai – jų kasdienio gyvenimo esmė.

Du mažyliai visai (ne)tikėtai liko be namų. Tyrinėdami, šiuo metu jiem žiaurų ir baisų pasaulį, katiniukai užklydo į Crank Skate Shop, kur pasijuto lyg namie. Riedlentės ir šalmai jiems tapo žaidimų aikštele, o darbuotojai ir lankytojai aikčiojo: stebuklėliai bus puikūs kompanjonai net ir ekstremaliose gyvenimo situacijose. Ir išties, juk naminis gyvūnas nėra tik būsto dekoracija, nuolat slampinėjanti iš kampo į kampą. Tai – draugas, kuris bus šalia ką bedarytumėt jeigu tik suteiksite jam tokią galimybę. Suteikite. Skambinkite Justei 862946350 arba rašykite info@ggi.lt

 Vėžlė. Tikra sanitarė – taip mėgsta švarą, kad be sustojimo prausia savo broliukus. Labai žvitri, linksma ir juokingai šokinėja ant žolės. Ant šuns purškia tik pirmas 5 min., po kurių jie tampa neišskiriamais draugais. ~2,5 mėn. patelė. Pati valgo sausą maistuką. Sveika ir paskiepyta.

Rainius.  Atrodo paprastas rainas katinėlis, bet tos didelės akys ir sidabrinis kailiukas iš karto pavergia visų širdis. Labai mėgsta prisiglausti po kaklu ir snausti. ~2,5 mėn. patinėlis. Pats valgo sausą maistuką. Sveikas ir paskiepytas.

Crank-logo-300x133

Didžiulį ačiū tariame Crank Skate Shop (www.crank.lt) už neabejingumą katinėlių problemoms, tapusioms ir mūsų problemomis, bei Donatui Jovarauskui už nuotraukas! :)