Naujienos iš reido Pasvalio rajone

Paskelbta: 20 vasario, 2024 5:30

Tiek daug akyčių, kurios nori meilės ir prisilietimo. Pamačius žmones, uodegytės vizga, nors iki šiandien viskas, ką jos buvo mačiusios iš žmogaus, tai alkis, kiaura būda ir grandinė…

Pagal Jūsų pasikreipimą atlikome reidą Pasvalio rajone. Aplankėme Kriklinius ir Moliūnus. Pirmąjame miestelyje gyventojų registruota 205, o antrajame išvis tik 37. Bendrai situacija buvo kiek geresnė nei tikėjomės, dėl poros vietų dar aiškinamės detales, tačiau iš vienos vietos Krikliniuose vis tik teko gyvūnus gelbėti.

Su Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pagalba, dalyvaujant GGI atstovei, Naminukų savanorei ir seniūnijai, iš itin prastų sąlygų buvo paimti visi 5 ten laikomi šuneliai, o laikytojai surašytas nurodymas gyvūnų daugiau nebelaikyti. Ar nurodymo laikysis? Sunku pasakyti, bet mūsų sąraše dėl kontrolės ateityje asmuo jau atsidūrė, tad svečių tikrai sulauks.

Iš penkių 2 šuniukai pateko į VšĮ “Naminukai” , 1 į VŠĮ Mažas draugas , 1 į Tautmilės Prieglaudėlė ir 1 buvo grąžintas teisėtai jo savininkei, laikytojos pusseserei. Dėl šunelių globos galite kreiptis į nurodytas prieglaudas.

Norite daugiau reidų? Skirkite GGI veiklai 1,2% GPM jau dabar -> www.ggi.lt/gpm, paremkite kitais Jums patogiais būdais -> www.ggi.lt/parama

Už pagalbą gelbstint gyvūnus dėkojame ir aukok.lt