Neabejingų žmonių dėka, pagerinta gyvūno gerovė

Paskelbta: 5 birželio, 2023 9:22

Dar balandžio pabaigoje gavome pranešimą iš sunerimusio asmens, kuris pranešė apie laikomo šuns nepriežiūrą. Pravažiuojant asmuo pamatė, kad gyvūnas laikomas trumpa grandine pririštas prie tvoros, būda kiaura, aplink daugybė pašalinių daiktų, atrodo sulysęs.

Nedelsiant parengėme prašymą pradėti administracinio nusižengimo teiseną ir kreipėmės į Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba .

Neseniai gavome atsakymą: “Atlikus patikrinimą rasti laikomi trys šunys, kurie nevakcinuoti nuo pasiutligės, neženklinti ir neregistruoti Gyvūnų augintinių registre, netinkamai įrengtos būdos, tačiau šeriami ir prižiūrimi tinkamai. Gyvūno augintinio savininkei, vadovaujantis Administracinių nusižengimų kodeksu, skirtos poveikio priemonės. Taip pat nurodyta pašalinti trūkumus”.

Atsakymas iš VMVT lakoniškas kaip visada.

Džiugu, kad turime neabejingą pranešėją, kuris pažadėjo patikrinti gyvūno laikymo sąlygas po duoto susitvarkyti termino. Jau ir dabar pastebėjo pokyčių – tvora sutvarkyta, būdos nelikę – tikime, kad ji atnaujinta ir perkelta į gyvūnui geresnę vietą.

Dėkojame, kad neabejingų gyventojų dėka, galime siekti geresnio gerbūvio gyvūnams.

Prašome Jūsų nelikti abejingiems Jūsų manymu prastomis sąlygomis laikomiems bėduliams ir mažų mažiausiai sugėdinti tokius „šeimininkus” bei pranešti apie juos atsakingoms institucijoms pasinaudojus mūsų parengta gyvūnų gelbėjimo instrukcija: https://bit.ly/GGI-Gyvunu-Gelbejimo-Instrukcija arba mums.

Kad galėtume padėti skriaudžiamiems gyvūnams, mums reikalinga Jūsų finansinė pagalba, todėl prašome pagal galimybes paaukoti mūsų organizacijai Jums patogiu būdu:

– Bankiniu pavedimu: LT777300010133231565, VšĮ Gyvūnų gerovės iniciatyvos, Įmonės kodas: 302842427

– PayPal pavedimu: www.bit.ly/GGIPayPal

– aukok.lt platformoje: www.bit.ly/GGIaukok