Nesuvokiamos pramogos su gyvūnais – ar esate tokias matę?

Paskelbta: 20 kovo, 2024 22:59

Šiandien norim aptarti du dalykus: prekybą gyvais gyvūnais ir pramogas su jais.

Pirmiausia, dėl pačios prekybos gyvūnais turgavietėje ir jų laikymo sąlygų iš savo pusės mes jau kreipėmės į atsakingas institucijas su prašymu pradėti administracinio nusižengimo teiseną pagal LR ANK 346 straipsnį, tačiau norime labai stipriai atkreipti dėmesį, kad tokius gyvūnus perkantys asmenys nėra nei kiek mažiau kalti nei juos pardavinėjantys. Supraskite, kad PIRKDAMI JŪS SUKURIATE PAKLAUSĄ, o iš to atsiranda ir pasiūla. Jei tik bus kas perka, visada bus, kas norės iš to uždirbti pinigų ir tai darys pačiais blogiausiais būdais gyvūnams, kaip kad matote čia: ant lauko, šaltame ore, kažkokiose bonkėse.

Antra, mus nustebino antroje nuotraukoje (su dviem rutuliukais) matoma protu nesuvokiama pramoga. Asmuo įkišo ten gyvus gyvūnus, kad rutuliukai ridentųsi ir linksmintų žmonės. Ar galima sugalvoti dar kažką beširdiškiau ir durniau? Ar šiais laikais dar nėra išrastos inovacijos, kad rutuliukai ritinėtųsi be į juos sukištų gyvų būtybių?

Prašome Jūsų:

1. NEPIRKITE, nes kol pirksite, tol pardavinės.

2. NESIDŽIAUKITE TOKIOMIS PRAMOGOMIS, jas pamatę praneškite atsakingoms institucijoms arba mums.

3. Paremkite GGI veiklą skirdami 1,2% www.ggi.lt/gpm arba kitais Jums patogiais būdais per www.ggi.lt/parama ir aukok.lt. Ačiū.