Nustebsite! Gyvūno auginimas gerina romantiškus Jūsų santykius

Paskelbta: balandžio 28, 2016 10:34

Ne kartą romantiškose komedijose matyta scena: vaikinas išveda pasivaikščioti savo gražuolį auksaplaukį retriverį, mergina jį paglosto, užsimezga pokalbis… Kaip viskas klostosi toliau – visi puikiai žinome.

Kas įdomiausia – taip nutinka ir realiame gyvenime! “Purina” atliko tyrimą, kurio metu apklausė 1600 vyrų ir moterų iš JAV apie tai, kokią įtaką gyvūno laikymas turi jų romantiškiems santykiams.

90% respondentų atsakė, kad šunys padeda susipažinti su žmonėmis. 50% nurodė, kad jų gyvūnai padėjo užmegzti pokalbį su žmogumi, kuriuo jie susidomėjo!

“Šunys ne tik padeda užmegzti pokalbį. Tyrimais įrodyta, kad gyvūnų dėka, žmogaus smegenys išskiria oksitociną – dar žinomą, kaip “meilės hormoną,”- pasakoja veterinarijos mokslų daktarė Zara Boland. “Gyvūnų pagalba gali užsimegzti ne tik trumpas pokalbis, bet ir ilgalaikiai santykiai. Apskritai – bet kokie tarpasmeniniai santykiai.”

Be to, kad gyvūnų pagalba užsimezga pokalbis, 63% tiriamųjų sakė, kad jie daug mieliau susitikinėtų su žmogumi, turinčiu augintinį. 60% netgi nurodė, kad asmuo, auginantis šunį jiems atrodo daug patrauklesnis!

Kas žmones, auginančius gyvūnus, daro patraukliais? Tokie žmonės, paprastai, yra lengviau bendraujantys, labiau pasitiki savimi – tai įrodyta tyrimo metu, patvirtinta dr. Boland.

“Gyvūnai – puikūs kompanionai, atveriantys daugelį kelių jų šeimininkams,”- teigia dr. Boland. “Ir tai, kad keturkojai draugai padeda žmonėms socialiniame gyvenime, romantiškuose santykiuose – tik dar vienas įrodymas, kad žmogaus ir gyvūno sąjungoje abu tampa geresniais.”

13078074_10201830933252857_1051517985_o

 

Šaltinis: Realsimple