Padėka už transporto priemones

Paskelbta: 3 balandžio, 2022 22:59

Kartais ne tik gerais dalykais norisi pasidalinti. Taigi vakar mūsų ekipažai išvyko ketvirtą kartą į Ukrainą, bet pirmą kartą kelionė buvo tokia nesėkminga nuo pat pradžių. Iš vakaro pasikrovus pilnus du autobusiukus paramos (ačiū Arvydui ir Mariui už darbą), buvome ramūs kaip niekad – viskas puikiai suplanuota, laukiam starto. Tuomet pradėjo kelti neramumą vieno automobilio sankaba (nors juo naudojamės ne pirmą kartą, ačiū spaustuvei UAB Friskas už nuolatinį savo transporto priemonės skolinimą). Ankstų rytą prieš išvykstant sutiko priimti mūsų draugai Servisas By Autospela. Patvirtinus, kad būtų nesaugu su šia sankaba išvykti, jie davė savo autobusiuką misijai, ačiū jiems. Persikrovėme, dokumentus pertvarkėme, išvykome. Nuvykus beveik iki Lazdijų pradėjo užsideginėti gero nežadančios lemputės viena po kitos kaip užkeiktos. Čia gi mūsų draugai iš serviso mikliai suorganizavo, kad autobusiuką vėl pakeistume į kitą, ačiū Inter Cars Lietuva, kad sutiko paskolinti, nes trečią iš eilės surasti tai jau ne juokas! Nuvykome iki Alytaus, vėl perkrovimas, vėl dokumentų keitimas, vėl išvykstam. Viskas pagaliau ok, džiaugėsi Pavelas su Greta ekipaže 🙂

Na ir čia nesėkmių istorija norėtume pasakyti, kad pasibaigė, bet nesibaigė. Juokėsi antras ekipažas, sudarytas iš Mariaus ir Akvilės, iš pirmojo iki kol patys nepametė rato prie Varšuvos būdami. O toliau jau turbūt matėt mūsų įrašą – tas ratas atgal jau be mechanikų ir neužsidėjo. Čia, esame be galo dėkingi, nes į pagalbą suskubo daugybė žmonių! Mūsų draugės draugo draugas Lenkijoje (aha, Gabija čia apie Tave) padėjo nutempiant autobusiuką, na o Vitalis, kurio iki vakar nei nepažinojome, atsiliepė ir tiesiai iš spektaklio teatre išlėkė iš Marijampolės Varšuvos link. Marius su Akvile sušalę ir pavargę laukė pagalbos, nes atšaukti misijos nebuvo kaip. Ir sulaukė paryčiais. Vėl parama buvo perdėta, žmonės surinkti, keliavo toliau. 

Jie visi jau Ukrainoje o kas bus toliau – pamatysime turbūt rytoj. 

Dar kartą ačiū visiems, kad nelikote abejingi, ačiū ekipažams, kad išbandymus priėmė su humoru ir vis tik pasiekė Ukrainą, kur pagalba dabar labai labai reikalinga. Ir ačiū visai GGI komandai, kad nesėkmės nesustabdo gerų darbų.