Padėkite mums padėti gyvūnams

Paskelbta: 16 kovo, 2023 22:43

Kiekvienų metų kovo mėnuo yra metas, kada dauguma nevyriausybinių organizacijų prašo paremti jų veiklą, skiriant savo 1,2% GPM.

Nei viena įmonė, organizacija negali vykdyti savo veiklos be finansinių lėšų. Verslas jas uždirba, valdiškos institucijos yra dotuojamos iš valstybės biudžeto, o NVO savo veiklą vykdo iš gyventojų finansinės paramos. Daugumai 1,2% GPM parama yra svarbus indėlis.

Nors skirti dalį sumokėto GPM gyventojams papildomai nieko nekainuoja ir yra vienas iš paprasčiausių būdų finansiškai prisidėti prie įvairių nevyriausybinių organizacijų veiklos, statistika rodo, kad tik apie pusė deklaruojančių pajamas pateikia prašymus skirti GPM dalį paramai.

Pilietiškas požiūris į socialines problemas ir pasiryžimas prisidėti prie jų sprendimo rodo visuomenės brandumą – nesvarbu, kokia socialinė sritis tai būtų. Todėl labai kviečiame žmones, išsirinkti ir šiuo būdu paremti organizaciją, kurios veikla jiems atrodytų svarbi ir reikalinga, taip prisidėti prie gerų darbų ir tapti teigiamo pokyčio dalimi.

Svajojančius apie Lietuvą be nuskriaustų gyvūnų, kviečiame paskirti savo 1,2% GPM mūsų organizacijai, kad galėtume siekti esminių pokyčių gyvūnų gerovės srityje. Skirti savo procentą galite iki š.m. gegužės 2 d. Kaip tai padaryti rasite čia: https://bit.ly/GGI-GPM

O jei reikėtų daugiau argumentų, kodėl mūsų kova yra svarbi bei norėtumėte susipažinti su mūsų veikla, kviečiu paskaityti čia: https://bit.ly/GGI-Kad-Gyvunai-Nebutu-Skriaudziami .