Paimtam šunų kaupikės šuniukui ieškomi mylintys namai

Paskelbta: 31 rugpjūčio, 2023 9:50

2023 m. liepos mėnesį į GGI kreipėsi asmuo, kuris nurodė, kad Josvainių kaime „kaupiami“ gyvūnai. Nors savininkė atrodo ir mylinti gyvūnus, tačiau tiek gyvūnų ji prižiūrėti nei gali nei išgali. Vieni gyvūnai pririšti grandinėmis prie būdų, kiti gyvena viduje. Neaišku apskritai, kiek jų yra. Gyvūnai ne visada pamaitinami, pagirdomi. Sąlygos neatrodo tinkamos.

Su pagalbos prašymu kreipėmės į Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Nors dar oficialaus atsakymo ir neturime, jau žinome, kad VMVT pasitelkę į pagalbą Lietuva – Gyvūnams savanorius paėmė kelis šunelius, kurie šiuo metu jau ieško naujų namų. Gera žinia, kad vienas jų jau rado namus, tačiau kitas dar ne.

🐾 Beilė jau pasiruošusi keliauti į mylinčius namus.

🐾 Ką tik po SPA malonumų, pilnai sutvarkyta, 2-iejų metų, nukirminta/nublusinta, paskiepyta, paženklinta. Verta paminėti, kad mergaitė nesišeria! Ir yra praktiškai kruopa, sverianti iki 10kg

🐾 Tikra panelytė, švelni ne tik kailiuku, bet ir savo charakteriu. Draugiškai pasitinka tiek žmogų, tiek keturkojus.

🐾 Beilė moja Jums savo švelnia, švelnia uodegyte ir liūdi laukdama savo naujo šeimininko žiūrėdama pro narvo groteles.

🐾Dėl Beilės įsišuninimo susisiekite telefonu +37061614201

📣Pasidalinkite šiuo skelbimu, kad jis paplistų kuo plačiau ir dar viena širdutė iškeliautų į namus.

O mes primename, kad gyvūnai ne pinigai ar daiktai, kad juos kaupti. Greičiausiai tie, kurie nesusimąstydami kaupia gyvūnus, nepaskaitys mūsų įrašo, bet jį gali perskaityti jo kaimynas, giminaitis ir vaikas, anūkas.

Paprotinkite tokius žmones, kad nekankintų gyvūnų🐾🙏

O jei nepavyksta susikalbėti – nelikite abejingi – praneškite VMVT arba mums 🐾🙏