Parodyk augintiniui eglutę 2020

Paskelbta: 14 gruodžio, 2020 0:35

Tradicinis renginys „Parodyk augintiniui eglutę“ jau penktą kartą kviečia šventes švęsti kartu su savo keturkojais (ir ne tik) draugais! Šiemet renginys vyks internete, tad prisijunkite, dalyvaukite jau nuo gruodžio 21 d.! 

Renginio tikslas – ne tik paskatinti ir per šventes būti su savo augintiniais, nepalikti jų vienų namuose, bet ir surinkti kuo daugiau maisto prieglaudose gyvenantiems gyvūnams. Ir jei ankstesniais metais viena iš smagiausių renginio dalių buvo susitikimas Vilniaus Katedros aikštėje, prie eglutės, kur šeimininkai fotografuodavosi kartu su savo augintiniais ir vėliau tos nuotraukos būdavo panaudojamos smagiam vaizdo įrašui sukurti, tai dabar, nesant saugios galimybės susitikti, kviečiame fotografuotis su augintiniais savo namuose ar kieme. 

Nusifotografuokite ar padarykite vaizdo įrašą kartu su savo augintiniu prie eglutės ar kitos kalėdinės dekoracijos ir įkelkite nuotrauką /vaizdo įrašą ant renginio „Parodyk augintiniui eglutę 2020“ sienos Facebook‘e. Šiemet negalime susitikti gyvai, tad susimojuokime bent internete!

Didžiulis internetinio renginio privalumas – jame gali dalyvauti daug daugiau gyvūnų mylėtojų, mat nusifotografuoti namuose galima ne tik su šuniu, bet ir kate ar šešku, žiurke ar žiurkėnu, taip pat mylimu ropliu ar net prie akvariumo su žuvytėmis!

Vėliau, panaudojant ir įkeltas nuotraukas bei vaizdo įrašus, bus sukurtas ir Facebook‘e patalpintas nuotaikingas filmukas, prie kurio spausdami „patinka“ (like) visi kartu surinksime prieglaudose esantiems globotiniams tiek maisto porcijų, kiek „patiktukų“ suspaudysime mes ir mūsų draugai. 1 „patiktukas“ = 1 maisto porcija gyvūnams.

Maistu pasirūpins ištikimas ilgametis kampanijos partneris – UAB „Mars Lietuva“. Taip pat bendrovė skirs po dėžę gyvūnų skanėstų penkių nuotraukų / vaizdo įrašų autoriams, išrinktiems atsitiktine tvarka.

Nuo 2016 m. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir UAB „Mars Lietuva“ organizuojamos bei kiekvieno iš jūsų palaikomos iniciatyvos dėka Lietuvoje veikiančioms gyvūnų prieglaudoms išdalyta net 46 000 maisto porcijų. 

Gerus darbus daryti lengva ir gera. Geriems darbams svarbus kiekvienas iš mūsų. Tad dalyvaukite – kelkite nuotraukas ar vaizdo įrašus ant renginio sienos gruodžio 21-27 dienomis., o nuo gruodžio 28 d. iki sausio 4 d. ryto – ieškokite finalinio vaizdo įrašo ir dėkite „patiktuką“, dalykitės vaizdo įrašu su draugais – tam, kad ir šiemet kuo daugiau gyvūnų prieglaudose savo naujųjų šeimininkų belaukdami būtų sotūs. Juk Covid-19 – ne priežastis likti be pietų. 

Ačiū visiems prisidedantiems! 

Kaip dalyvauti renginyje? 

  • Nusifotografuokite ar pasidarykite vaizdo įrašą su savo augintiniu namuose ar lauke, prie kalėdinės eglutės ar kitų šventinių dekoracijų. 
  • Nuotraukas keliame nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 27 d. 
  • Nuo gruodžio 28 d. iki sausio 4 d. 9 val. balsuojame – dedame „patiktukus“ prie finalinio renginio vaizdo įrašo. 1 „patiktukas“ = 1 maisto porcija gyvūnams. 
  • Sausio mėnesį informuosime, kiek maisto surinkome per renginį „Parodyk augintiniui eglutę 2020“. Ankstesnių akcijų akimirkas ir pasiekimus galite pamatyti čia: https://ggi.lt/parodyk-augintiniui-eglute/