Parodyk augintiniui eglutę

„Parodyk augintiniui eglutę“ – tai jau tradicija tapęs, tris metus vykęs renginys-akcija iš dviejų dalių, sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo.

Pirmoji dalis – renginys Vilniaus Katedros aikštėje, kurio metu įsikuria gyvūnų prieglaudų palapinių miestelis bei šilta ir jauki zona su gardžiomis vaišėmis renginio svečiams.
Renginio metu augintinių šeimininkai yra kviečiami nusifotografuoti prie specialaus rėmo ir eglutės kartu su savo augintiniais, turi puikią galimybę susipažinti su skirtingų prieglaudų veikla ir atstovais, svečiai vaišinami karšta arbata bei mandarinais, o jų keturkojai draugai – skanėstais. Renginys skatina žmonių sąmoningumą apie dėmesį jų gyvūnams, beglobių keturkojų situaciją Lietuvoje bei atsakingą požiūrį į gyvūnų įsigijimą. O svarbiausia, tai galimybė parodyti savo keturkojui, koks jis svarbus ir pilnavertis šeimos narys.

Antroji dalis – akcija, vykstanti internete. Po renginio sukuriamas video, kuris viešinamas socialiniame tinkle Facebook, ir jis savaitę laiko renka „patiktukus“, kurie virsta maisto porcijomis beglobiams gyvūnams (1 patiktukas = 1 porcija). Gardų maistą prieglaudų, dalyvavusių renginyje, gyventojams dovanoja pagrindinis renginio rėmėjas UAB „Mars Lietuva“.

2016 metais surinkta 7400 patiktukų, virtusių maisto porcijomis. Renginio akimirkos:

2017 metais padovanota 5600 maisto porcijų. Renginio akimirkos:

2018 metų renginio rezultatai džiugina labiausiai, nes surinktas patiktukų skaičius viršijo visus lūkesčius.
Prieglaudų augintiniai gavo net 12075 maisto porcijų! Renginio akimirkos: