Penktadienį norisi pradėti lengvu turiniu, bet neišeina

Paskelbta: 14 birželio, 2024 20:55

Video esantys dideli šunys ir jų šeimininkė jau žinoma, tačiau vis dar ieškomi nukentėjusio šunelio šeimininkai (įvykis 2024-06-12 Užliedžiuose, Kauno rajone).

Tačiau labiausiai mes norime pasakyti, kad žmonės užknisa juodai. Video matomas įvykis vyksta tik dėl to, kad visų trijų šunų šeimininkai nesugeba jų tinkamai prižiūrėti! Kokių baudų pagaliau reikia, kad žmonės susivoktų, kad jų gyvūnai yra jų atsakomybė? Ar, jei baudos nepadeda, reikia, kad pasėdėtų vieni bent savaitę už grotų ir pagalvotų apie gyvenimą bei savo atsakomybes? Ar reikia, kad ne tik jų gyvūnai liktų sužaloti, bet ir sužalotų kitus? O ką jeigu ne kitą gyvūną, o vaiką? O ką, jeigu į gatvę išbėgę sukels avariją, kurios pasekoje užmuš ar neįgaliais paliks žmones? Ką tada? Kaip gyvensit toliau?

Na žinokit trūksta kantrybė: NEGALIT PASIRŪPINTI GYVŪNU – NEAUGINKITE JO. Paprasta. Ir bus mažiau nelaimingų gyvūnų Lietuvoje, mažiau nelaimingų atsitikimų, mažiau darbo nevyriausybinėms organizacijoms, valstybinėms institucijoms ir neabejingiems piliečiams.