PETA filmo „Šuns paskirtis“ (angl. „Dog’s purpose“) pristatyme planuoja visą Ameriką apimsiančius protestus

Paskelbta: 10 kovo, 2017 12:17

img_2216

PETA dėl penktadienį planuojamos filmo „Šuns paskirtis“ premjeros žada surengti daugiau nei kelias dešimtis protestų visoje šalyje, norėdama šią dramą boikotuoti. Boikotas buvo paskelbtas sausio 18 d., kuomet nutekėjo vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip vokiečių aviganis nesėkmingai bando atlikti triuką vandens talpoje. Filmo režisierius L. Hallstromas, scenaristas W. Bruce Kameronas, prodiuseris Gavinas Polone ir gyvūnų dresuotojai iš organizacijos „Paukščiai ir Gyvūnai“ teigė TMZ (kurie pirmieji paviešino vaizdo įrašą), jog PETA neteisingai suprato, kas iš tikrųjų įvyko – šuo nenoriai ėjo į vandenį tik todėl, kad jis anksčiau nesitreniravo šioje konkrečioje vietoje.

„Geraširdžiai žmonės visoje šalyje reaguoja į epizodą „iš už kadro“, kuriame išsigandęs šuo verčiamas blaškytis vandenyje dėl „Šuns paskirties“ filmo. Jie taip pat nelieka abejingi ir filmuotai medžiagai iš 10 mėnesių trukusio tyrimo su šunų tiekėjais, kuris buvo panaudotas šiam filmui. PETA vadovaus šunų mylėtojų koalicijai, kuri protestuos visoje Šiaurės Amerikoje penktadienį, filmo premjeros vakarą”, – teigė organizacijos atstovai.

Demonstracijos vyks Los Andžele, Niujorke, Vašingtone, ir Vinipege, Kanadoje, kur buvo filmuojamas šis filmas. PETA atstovai teigė, kad protesto šalininkai taip pat žada mobilizuoti daugiau nei 25 kitus miestus, įskaitant Atlantą, Čikagą, Las Vegasą, San Diegą, ir Sietlą.

„Jokia Holivudo pinigų suma nepakeis fakto, kad versti šunis atlikti bauginančius triukus nėra šuns tikslas“,– sako Peta vyresnioji viceprezidentė Liza Lange. „Peta kviečia gerus žmones boikotuoti šį filmą ir skleisti žinutę, kad su gyvūnais turėtų būti elgiamasi humaniškai ir kad jie nebūtų išnaudojami kaip filmų rekvizitas.“

Universal pristato gerų emocijų filmą, kuriame vaidina Dennis Quaid ir šunų masuotė. Maždaug 3050-yje vietų Šiaurės Amerikoje, per savaitgalį prognozuojama surinkti apie 18 – 22 mln. Žiūrovų. Dėl pirmos vietos jis konkuruoja su kitu „Universal“ kūriniu, James McAvoy siaubo filmu „Split“.

Informacija paruošta VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, remiantis MSN informacija, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.”

Originalaus straipsnis:
https://www.msn.com/en-us/movies/news/peta-plans-nationwide-protests-for-%E2%80%98a-dog%E2%80%99s-purpose%E2%80%99-opening/ar-AAmhNd3