PRANEŠK. PRISIJUNK. PAREMK

Paskelbta: 27 sausio, 2023 18:12

Šie trys žodžiai atliepia mūsų organizacijos veiklą – padėti skriaudžiamiems gyvūnams kartu su Tavimi 🐾🙏

📣 PRANEŠK. Nepraeik pro šalį, būk pilietiškas – nepalik šąlančio, badaujančio, skriaudžiamo, sužeisto gyvūno – jis turi širdį, jis turi jausmus, jam skauda. Pranešk atsakingoms institucijoms, nelauk, kad už Tave tai padarytų kaimynas, gyvūnų prieglauda ar gyvūnų gerovės organizacija. Padėk ir pats stabdyti žiaurų elgesį su gyvūnais – PRANEŠK apie skriaudiką.

Kad Tau kūtų lengviau, mes paruošėme gyvūnų gelbėjimo instrukciją, kuria vadovaudamasis padėti skriaudžiamiems gyvūnams gali ir Tu: bit.ly/Gyvunu-Neprieziuros-Atvejai

💳 PAREMK. Nevyriausybinių organizacijų veiklai labai svarbi žmonių, įmonių parama. Tapk nuolatiniu mūsų organizacijos rėmėju. Nesvarbu, ar tai 1, ar 5, ar daugiau eurų kas mėnesį – nuolatinė parama yra itin svarbi tęstiniams darbams, o kuo aukojančių daugiau, tuo ir darbų padaryti galima daugiau.
Patogiausią paramos būdą gali pasirinkti čia: https://bit.ly/GGI-Parama

Mums visada bus naudinga ir Tavo parama viešinant mūsų skelbiamą informaciją. Palik patiktuką, atsiliepimą po mūsų įrašais, o ideliu atveju – pasidalink jais, kad kuo daugiau žmonių jie pasiektų. Viešumas yra didelis ginklas kovoje su neteisybe!

🤝 PRISIJUNK. Be savanorių pagalbos neišsiverčia nei viena gyvūnų prieglauda ar gyvūnų gerovės srityje dirbanti NVO organizacija. Kviečiame tapti mūsų organizacijos savanoriu, padėsiančiu skatinti gyvūnų gerovės principus visoje Lietuvoje. Mums pagalbos reikia visada. Užpildyk anketą bei tapk mūsų komandos savanoriu: https://bit.ly/GGI-Tapk-Savanoriu
Ir nepamiršk – Savanorystė – dvasios sportas

Stabdykime žiaurų elgesį su gyvūnais kartu 🐾