Pranešk

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ yra nevyriausybinė organizacija, siekianti užtikrinti viešojo intereso  gynimą ir atstovavimą gyvūnų teisėms gerovės ir apsaugos srityje.

Mūsų tikslas – teisinėmis priemonėmis prisidėti prie gyvūnų gerovės ir apsaugos standartų taikymo ir laikymosi užtikrinimo. Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis, įgyvendinančiomis gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus – vietos savivaldybėmis, policija bei Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.  Siekdami užtikrinti gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus, mes, kaip nevyriausybinė organizacija, kreipiamės į šias kompetentingas institucijas dėl gyvūnų gerovės pažeidimų. Savo veikla siekiame, jog  kiekvienas atvejis, susijęs su gyvūnų nepriežiūra, laikymo taisyklių pažeidimais ar žiauriu elgesiu su gyvūnais, būtų skaidriai ir tinkamai ištirtas, o priimtas sprendimas atitiktų gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus.

Pastebėję gyvūnų gerovės pažeidimus, galite kreiptis į mus arba tiesiogiai į kompetentingas institucijas:

Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą dėl gyvūnų sveikatingumo ir gerovės pažeidimų visą parą veikiančia nemokama telefono linija  8 800 40 403 arba užpildant formą.

Policiją dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ar jų kankinimo (gyvūnas nužudytas, kankintas, sužalotas ir pan.) bendros pagalbos centro numeriu – 112.

Savivaldybę dėl gyvūnų augintinių laikymo taisyklių pažeidimų.

Tiesiogiai į  mus, užpildę formą apačioje. Gavę Jūsų nurodytus duomenis, imsimės visų būtinų priemonių užtikrinti, jog gyvūnų gerovės pažeidimų atvejai būtų tinkamai ir skaidriai ištirti.

* Vardas, Pavardė

* El. paštas

* Telefono nr.

* Žmogaus duomenys, apie kurio elgesį pranešama:

* Įvykio aprašymas ir kuo tikslesnė veiksmo vieta

* Įvykio data

Dėmesio! Dažniausiai be vaizdinės medžiagos
nieko padaryti negalime, tad prašome ją prisegti.

Įvykio nuotraukos arba video

* Liudijantys asmenys ir jų kontaktai: