Pranešk

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ yra nevyriausybinė organizacija, siekianti užtikrinti viešojo intereso  gynimą ir atstovavimą gyvūnų teisėms gerovės ir apsaugos srityje.

Mūsų tikslas – teisinėmis priemonėmis prisidėti prie gyvūnų gerovės ir apsaugos standartų taikymo ir laikymosi užtikrinimo. Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis, įgyvendinančiomis gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus – vietos savivaldybėmis, policija bei Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.  Siekdami užtikrinti gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus, mes, kaip nevyriausybinė organizacija, kreipiamės į šias kompetentingas institucijas dėl gyvūnų gerovės pažeidimų. Savo veikla siekiame, jog  kiekvienas atvejis, susijęs su gyvūnų nepriežiūra, laikymo taisyklių pažeidimais ar žiauriu elgesiu su gyvūnais, būtų skaidriai ir tinkamai ištirtas, o priimtas sprendimas atitiktų gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus.

Pastebėję gyvūnų gerovės pažeidimus, galite kreiptis į mus arba tiesiogiai į kompetentingas institucijas:

Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą dėl gyvūnų sveikatingumo ir gerovės pažeidimų visą parą veikiančia nemokama telefono linija  8 800 40 403 arba užpildant formą.

Policiją dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ar jų kankinimo (gyvūnas nužudytas, kankintas, sužalotas ir pan.) bendros pagalbos centro numeriu – 112.

Savivaldybę dėl gyvūnų augintinių laikymo taisyklių pažeidimų.

Tiesiogiai į mus: info@ggi.lt būtinai nurodant:

  • Savo vardą/pavardę;
  • Telefono numerį;
  • Žmogaus duomenis, apie kurio elgesį pranešate;
  • Įvykio aprašymą ir kuo tikslesnę veiksmo vietą;
  • Įvykio datą;
  • Liudijančius asmenis ir jų kontaktus;
  • Įvykio nuotraukas arba video, nes dažniausiai be vaizdinės medžiagos nieko padaryti negalime, tad prašome ją prisegti.

Gavę Jūsų nurodytus duomenis, imsimės visų būtinų priemonių užtikrinti, jog gyvūnų gerovės pažeidimų atvejai būtų tinkamai ir skaidriai ištirti.