Praošę Galapagai, šunų lenktynės ir neužmirštamos akimirkos!

Paskelbta: 4 rugpjūčio, 2013 16:23

Tradiciškai šį savaitgalį Zaraso saloje praošė Galapagų festivalis, o su juo kartu ir Gyvūnų gerovės iniciatyvų pramogos. Nors oras ir krėtė pokštų kepindamas saule arba apliedamas lietumi, gyvūnų mylėtojai ir visi smalsuoliai nepabūgo ir drąsiai dalyvavo smagiose atrakcijose.

„Jau ne pirmus metus festivaliuose žmones žadinam kviesdami į viktoriną. Joje ne tik išbudiname ir priverčiama pasukti galveles, bet ir nemažai papasakojame apie gyvūnus, juos globojančias organizacijas ir panašius dalykus. Šiemet nugalėtojus pavyko išsiaiškinti po 2 turų. 3 vietą užėmė „Parduodu alų“, antrą vietą išplėšė „FFFFP“, o pirmąją vietą iškovojo ir Make up 2 Go prizus gavo „Kudlos“. Taip pat, noriu padėkoti organizatoriams: jų rūpestis ir dėmesys socialinėms veikloms kaip visada neaprėpiamas!” – kalbėjo organizacijos savanorė Sigita.

Šiemet, jau trečius metus vykusios šunų lenktynės sulaukė tiek dėmesio, kad žiūrovai netilpo aplink trasą. Pagal ūgius suskirstyti keturkojai dalyviai ir jų šeimininkai drąsiai kovoję pusfinaliuose ir finaluose galiausiai pasipuošė medaliais, taurėmis bei sporto klubo Impuls ar Mezzaninne įsteigtais prizais. Didžiųjų pogrupyje nenugalima buvo sparčioji Ožka su Tomu, antros vietos medaliu pasipuošė lieknoji Tama su Rolandu, o trečią vietą iškovojo Taja ir Rapolas. Mažųjų pogrupyje nugalėjo trumpakojis, tačiau labai greitas taksas Herkus su Donatu, antroje vietoje buvo Pupa su Dainiumi, o trečioje garbanotasis Kubikas su Jūrate.

„Festivalyje su organizacija dalyvauju pirmą kartą ir tikrai nesitikėjau, kad yra tiek daug palaikančių, suprantančių ar bent jau norinčių sužinoti ir linkusių tiek daug bendrauti. Galbūt abejingi ir praeina pro šoną, bet visi užsukę pakėlė nuotaiką visu 100 procentų!”- savo įspūdžiais dalinosi savanorė Justė.

Galapagų festivalio metu Gyvūnų gerovės iniciatyvos taip pat rinko parašus peticijai, siūlančiai nediskriminuoti kovinių veislių ir jų mišrūnų bei panaikinti draudimą laikyti juos daugiabučiuose. Jei jūs taip pat norite prisidėti ir manote, kad dėmesys turėtų būt kreipiamas ne į veislę, o į tinkamą auklėjimą: www.ggi.lt