Radinys garaže pritrenkė visko mačiusius Kretingos pareigūnus

Paskelbta: 3 liepos, 2014 15:35

Vaizdas viename garaže Kretingoje šokiravo net ir daug ką mačiusius pareigūnus ir gyvūnų globėjus. Mažoje patalpoje be šviesos, be vandens ir maisto glaudėsi net 11 šunų. Kai kurie jų buvo įkurdinti mažose būdose net po kelis. Įvairių veislių tokių, kaip kinų koduotieji, Jorkšyro terjerai, bigliai, prancūzų buldogai šiame garaže buvo laikomi nuo rudens.

Įtariama, kad gyvūnų savininkas šiuos šunis be dokumentų daugino ir pardavinėjo. Dvi kalės šiuo metu dar laukiasi palikuonių. Gyvūnų savininkams šunų daugintojai aiškino, kad ketina įsteigti veisyklą, tačiau tam neturi patalpų ir dokumentų, tad šunis sugrūdo į mažą garažą.

Kaip teigė Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namų atstovė Gintarė Sirtautaitė, blogiausia, kad keturkojai buvo maitinami supuvusia mėsa, toje patalpoje jautėsi aitrus pūvančios mėsos kvapas, rasta ir dėžė su pašvinkusia mėsa. Nebuvo net jokios ventiliacijos.

„Tokiomis gyvenimo sąlygomis neturėtų būti laikomi gyvūnai. Jie gyveno gryname įvairiausių infekcijų židinyje“, – sakė G.Sirtautaitė.

Kretingos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Maisto ir veterinarijos tarnyba nusprendė gyvūnus konfiskuoti. Šiuo metu jie priglausti gyvūnų globos tarnyboje „Nuaras“. Gyvūnų globėjai tikina, kad šunys nėra išsekę.

Video reportažas

Šaltinis: http://augintinis.lrytas.lt/
Straipsnio nuoroda