Reikalinga pagalba Mikučiui

Paskelbta: gegužės 16, 2016 8:46

Mikutis – 7 metų šunelis, kuris laimės per šiuos metus matė mažai. Jis panašus į Jorkšyro terjerų veislės atstovus, todėl daugelio trokštamas, ir kai toks šunelis atsiranda gyvūnų sanitarinėje tarnyboje, galimybės jį įsigyti atsiranda visiems. Mikutis pabuvojo ne vienuose namuose, bet taip niekur ir nepritapo. Vėl ir vėl atsidurdavo sanitarinės tarnybos narve. Kodėl? Galbūt todėl, kad nuo pat pirmųjų žmonių, kurie buvo jo gyvenime, su juo buvo elgtasi neteisingai. Nebuvo auklėjimo, tačiau buvo smurto. Todėl dabar šunelis bijo ir nesupranta, ko iš jo nori žmogus, tad ginasi, urzgia, kartais puola.  Mums pagailo Mikučio, nes kiek gi galima jį šitaip mėtyti? Tad jis atsidūrė organizacijos “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”  globoje. Šiuo metu Mikutis glaudžiasi pas savanorę Eleną, kuri kartu su dresuotoja bando jam parodyti kitokį žmogų, kurio nereikia bijoti ir su kuriuo galima draugauti.
Tačiau vien gražių norų ir pastangų neužtenka, Mikučio gerovei užtikrinti reikia ir finansų. Kokybišku maistu ir vaistais nuo erkių jau pasirūpinta. Bet reikia pinigų vizitams pas veterinarus, nes Mikutis nesveikuoja, labai smarkiai kosėja. Tad šiandien jam buvo atlikti kraujo tyrimai, kurie nudžiugino, nes neparodė nieko rimto. Bet kosulį išgydyti reikia, buvo suleisti vaistai. Jei nepadės, reikės rimtesnių tyrimų. Šiandien už veterinaro paslaugas jau likome skolingi 25 eurus. Taip pat Mikutis prieš išvykdamas į naujus namus bus katsruotas, išmaudytas ir apkirptas, kad kuo greičiau kristų savo būsimam šeimininkui į akį ir širdį. Tad prašome visų pagalbos, prisidedant prie naujo Mikučio gyvenimo, nes visi kartu mes galime daugiau.
Po visų procedūrų Mikutis pradės rimtai dairytis savo žmogaus ir naujų namų. Tikrų namų, kuriuose daugiau niekada nebebus išduotas. Jam reikalingas žmogus, turintis kantrybės, kuris turi noro rimtai juo užsiimti ir auklėti, kurio neišgąsdins Mikučio “bambėjimas”. Taip pat svarbu žinoti, kad Mikutis nemėgsta vaikų. Dėl Mikučio skambinkite globėjai Elenai, tel. 869325748.
Rekvizitus paramai rasite čia https://ggi.lt/parama/, būtinai nurodykite kad skirta Mikučiui.
Dėkojame, kad padedate  jam!

mikas

Su mokėjimo paskirtimi “Mikučiui” gavome paramą ir esame dėkingi Laurai S., Simonai Č., Jelenai B., Loretai G. ir Giedrei K. Išlaidas Filaretų klinikoje padengsim, tačiau rytojaus kastracijai dar trūksta pinigėlių. Taip pat reikalinga parama maistuku arba pinigais jam įsigyti. Mums ir Mikučiui labai Jūsų reikia!

Pavadinimas: VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“
Juridinio asmens kodas: 302842427
A/S: LT77 7300 0101 3323 1565 (Swedbank)
Banko kodas: 73000
SWIFT/BIC: HABALT22
Būtinai nurodykite kad skirta Mikučiui.
Dėkojame, kad padedate jam!