Repas ieško šiltų namų amžiams

Paskelbta: gegužės 28, 2014 14:42

Repas – jaunas, pusės metų, energingas, smalsus šunelis. Jokiu būdu netinkamas gyventi „parištas ant lenciūgo“, visą, dar trumpą, savo gyvenimą gyvenęs bute, todėl ten ir norėtų įsikurti. Šiuo metu yra apsistojęs nuosavame name su didžiuliu kiemu, kuriuo negali atsidžiaugt, sugaudyti sunku kai išeina pasibėgiot, todėl toks variantas irgi būtų labai artimas širdžiai. Girdėjau, kad Repo istorijos pradžia, buvo labai liūdna, Repas su keliais broliukais ir sesutėmis, visai mažučiai, rasti konteineryje, nežinau ar tai susiję su baime važiuoti automobilyje, bet tikiu, kad tą baimę galima išvaryti lauk :))

Trykštanti Repo energija reikalauja daug laiko gryname ore, mėgsta miškus, laukus ir visas kitas erdves, kuriose galėtų pasibėgiot. Už tai po to grįžęs namo, miega „kaip angelėlis“.
Kiekvieną dieną išmoksta vis naujų dalykų, dar jaunas ir imlus mokslui. Su kitais šunimis visiškai nekonfliktuoja, su katėmis nežinome, vienintelė katė, su kuria teko susipažinti, trupučiuką išgąsdino Repą, todėl dabar stengiasi apeiti ją lanku. :) absoliučiai neagresyvus, nepiktas, gerietis, linksmas, laimingas ir norintis pagaliau šiltų, pastovių ir jaukių namų.

Skubiai ieško laikinos globos arba amžinų namų.
Šunelis apsistojęs Vilniuje, kreiptis numeriu 862605652

Daugiau informacijos