Saugokite savo augintinius nuo nuodytojų

Paskelbta: 8 lapkričio, 2022 22:44

Pasirodžius informacijai, kad Vilniuje, Naujamiestyje, ir vėl mėtomi nuodai gyvūnams, raginame būti labai budriems.  

Svarbi prevencinė priemonė yra stebėti šunį vedžiojant – ką jis uosto, laižo, ar ima kažką nuo žemės. Šiais laikais žmonės daug laiko praleidžia žiūrėdami į mobilųjį telefoną ir nemato, ką tuo metu daro jų augintinis. 

🔴

Kviečiame susipažinti su mūsų paruošta informacija apie gyvūnų apsinuodijimo požymius ir pirmąją pagalbą: https://bit.ly/Gyvunu-Apsinuodijimas.

🔴

Pastebėję apsinuodyjimo požymius, į veterinarus kreipkitės kuo greičiau ir nebandykite augintinio gydyti patys.

O mes šiandien dalinamės  istorija apie prisišnekėjusį komentatorių.

Po socialiniuose tinkluose skelbiamais įrašais dažnai galime pamatyti neadekvačius komentatorius. Vienas toks komentatorius po įrašu apie nuodijamas kates pasiskelbė ir pats tai darantis. Komentatorius teigė, kad pas jį kieme kaimynų katinai pasidarė tualetą, todėl dabar pas jį kieme nuolat stovi indelis su antifrizu ir keliais lašais valerijono. Taip pat pridūrė, kad tai puikiai padeda.

Dėl šio atvejo kreipėmės į Lietuvos policija pareigūnus. Pareigūnai atliko patikrinimą asmens namuose. Apžiūrėjus kiemą, ūkines patalpas, jokių įtartinų talpų su neaiškiais skysčiais nepastebėjo, taip pat kiemo teritorijoje nebuvo padėta jokio indo su skysčiu. Paklausus apie komentarus asmuo nurodė, kad vakaro metu “Facebook” platformoje pastebėjo kažkokį forumą apie kates, kuriame buvo diskutuojama apie kaimynų kates, kurios „dergė“ kitų kaimynų kiemus. Asmuo neneigė, kad parašė kelis komentarus, tačiau nurodė, kad jie tikrai yra neatitinkantys realybės, kad tikrai jokio smurto prieš gyvūnus nesiima, komentarus parašė būdamas neblaivus ir norėdamas panervinti kitus komentuojančius asmenis. 

Tikimės, kad po pareigūnų apsilankymo asmuo suvoks, kad daugiau tokių susidorojimą su gyvūnais skatinančių komentarų skelbti nevalia, ir tai  bus pamoka, kad reikia atsakyti už tai, ką rašė.

Mes savo ruožtu prašome būti bendruomeniškais ir padėti kovoti su gyvūnų nuodytojais ir jų gerbėjais:

📌

 Labai svarbu būti akyliems ir stebėti savo bendruomenių narius, aplinką ir jei ką pastebėjote neįpratso ar radote neaiškios kilmės maisto – praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba mums info@ggi.lt.

📌

 Pastebėję bet kokius neadekvačius komentarus apie gyvūnų nuodyjimą, skriaudimą, žudymą internete – informuokite mus el. paštu info@ggi.lt arba www.epolicija.lt.

Netoleruokime gyvūnų skriaudikų ir komentatorių bei siekime gyvūnų gerovės drauge